هند با توجه به ایجاد ‘دو جانبه حباب’ با ایالات متحده و بریتانیا و فرانسه و آلمان برای سفر هوایی

توسط PTI

دهلی نو: هند است و با توجه به ایجاد “فردی دو جانبه حباب” با آمریکا, انگلستان, آلمان و فرانسه اجازه می دهد شرکت های هواپیمایی هر کشور در این پیمان به عمل بین المللی پروازهای مسافری گفت: حمل و نقل هوایی وزارت روز سه شنبه.

این وزارتخانه در بیانیه آمده است پس از وزارت حمل و نقل اعلام کرد روز دوشنبه که آن را منع هوایی هند از عامل چارتر پرواز بین هند و ایالات متحده آمریکا از جولای 22 بدون آن قبل از تصویب در آشکار تلافی دولت هند اجازه می دهد آمریکایی حامل به کار میان دو کشور ،

حمل و نقل هوایی وزارت گفت: “ما به عنوان تامل بیشتر باز کردن در پاسخ به خواسته های ما به دنبال در چشم انداز فرد ایجاد دو جانبه حباب هند و آمریکا و هند و فرانسه و هند و آلمان-هند-انگلستان. اینها همه به مقصد که در آن تقاضا برای سفر کاسته نشده است. تصمیم گیری نهایی به موجب مذاکرات انتظار می رود به کار گرفته می شود به زودی.”

“ما باید درخواست های دریافت شده از مقامات در چندین کشور از جمله آمریکا و فرانسه و آلمان در میان دیگران است که درخواست خود را هوایی مجاز به شرکت در حمل و نقل مسافر در امتداد خط در حال انجام توسط هوایی هند تحت Vande بهارات ماموریت.

این درخواست در حال بررسی” به آن اضافه شده است.

همچنین بخوانید: ما را محدود می کند هند پرواز چارتر بیش از ‘شیوه های تبعیض آمیز’

برنامه ریزی شده بین المللی پروازهای مسافری شده اند به حالت تعلیق در هند از آوریل 25 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

هوایی هند آغاز شده بین المللی چارتر پرواز تحت Vande بهارات ماموریت ممکن است از 6 به کمک مردم سرگردان میان این همه گیر رسیدن به مقصد خود را.

وزارت حمل و نقل (DOT) گفت: به نظر می رسد که هوایی هند ممکن است با استفاده از آن مسافر بازگشت منشور به عنوان راهی برای دور زدن دولت هند-اعمال ممنوعیت همه برنامه ریزی شده بین المللی خدمات.

“ما در حال بدست گرفتن این عمل (اجازه می دهد تنها کسانی که هوایی هند پرواز از 22 ژوئیه که در نقطه تایید) از آنجا که دولت هند دارای اختلال عامل حقوق از ما حامل و فعال در تبعیض آمیز و محدود کننده شیوه با احترام به ما حامل خدمات به و از هند” نقطه گفت.

حمل و نقل هوایی وزارت گفت: آن را به حال یک دور از مذاکرات با نمایندگان نقطه و سفارت آمریکا در ژوئن 15 مورد اجازه دادن به آمریکایی حامل عمل پرواز.

“آنها دعوت به ارسال دقیق طرح های پیشنهادی در این رابطه است. یک ارتباط در حال حاضر دریافت شده در 19 ژوئن 2020 جزئیات این درخواست” وزارت گفت.

هوایی هند شده است عامل چارتر پرواز در هند و ما راه پس مارس 18 که در آن بلیط در هر دو پاها به فروش می رسد.

در حالی که بلیط هند-ما پا به فروش می رسد از طریق هوایی هند را در سایت برای عموم کرسی در ایالات متحده-هند پا باید خریداری شده و پس از تماس با سفارت هند در آمریکا شد.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در 20 ژوئن که دولت شروع به فکر کردن در مورد از سرگیری برنامه ریزی شده بین المللی پروازهای مسافری در اواسط ماه جولای هنگامی که آن را انتظار داخلی ترافیک هوایی برای رسیدن به 50-55 درصد از سطح قبل از coronavirus.

پس از حدود دو ماه تعلیق برای مبارزه با شیوع کروناویروس دولت از سر گرفته برنامه ریزی شده داخلی پروازهای مسافری از 25 مه اما در یک شیوه ای محدود و با قرار دادن محدودیت های بالا و پایین در airfares بسته به پرواز مدت.

علاوه بر این, پوری گفته بود در ژوئن 20 که در طول فاز 3 و فاز 4 Vande بهارات ماموریت خصوصی داخلی شرکت های هواپیمایی تصویب شده و برای عمل 750 پروازهای بین المللی به بازگرداندن مردم سرگردان میان coronavirus بیماری همه گیر.

فاز 3 از Vande بهارات ماموریت آغاز شد و در 10 ژوئن.