هند, چین, تجارت کاهش بیش از 12 درصد در دو ماه اول سال 2020

توسط PTI

پکن: تجارت بین چین و هند کاهش یافت و 12.4 درصد در سال در سال به 12 میلیارد تومان در دو ماه اول در میان شیوع کروناویروس با توجه به آخرین داده ها از آداب و رسوم چینی.

از ژانویه تا فوریه چین-صادرات به هند بودند 67.1 میلیارد یوان (تومان 9.5 میلیارد دلار) کاهش 12.6 درصد به صورت سالانه و واردات از هند کاهش یافته است 11.6 درصد به 18 میلیارد یوان (2.5 میلیارد دلار) دولت-اجرای گلوبال تایمز روز جمعه گزارش داد.

تجارت دو جانبه کاهش 12.4 درصد به 85.17 میلیارد یوان (12 میلیارد تومان) در دو ماه اول این گزارش به نقل از آداب و رسوم چینی داده است.

این مستندات در هر دو کشور با توجه به COVID-19 انتظار می رود که به شدت تحت تاثیر قرار تجارت دو جانبه که کاهش سه میلیارد دلار در سال گذشته به دلار 92.68 میلیارد تومان از 95.7 میلیارد دلار در سال 2018 است.

کاهش تجارت تا حد زیادی نسبت به کاهش رشد اقتصاد دو کشور.

کسری تجاری هند ادامه داد: به بالا به مقدار دلار 56.77 میلیارد دلار در سال 2019.

کسری تجاری تبدیل به یک محرک عمده در هند-چین روابط دوجانبه بدانند در گفتمان دو جانبه.

هند خواستار شده است چین برای باز کردن آن و دارویی بخش برای فعال کردن آن به افزایش صادرات آن.

به عنوان چین ادامه داد: به قول آدرس هند نگرانی های دو کشور مورد بحث و طرح این موضوع در سطوح مختلف در سال گذشته است.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

به عنوان یک نتیجه از مستندات هند صنعت داروسازی نگران است که هند بزرگ وارد کننده مواد اولیه اصلی به نام Api ها (مواد فعال دارویی) از چین است.

API محموله را شروع کرده اند در آینده برای پیش تولید شده سهام که دروغ گفتن در بنادر چین Lan Jianxue معاون مدیر بخش آسیا و اقیانوس آرام مطالعات در چین موسسه مطالعات بین المللی گفت: جهانی بار.

“این است که مانع تمایلات کسب و کار و مؤثر بر سرمایه گذاری و تولید برنامه از شرکت ها در هند,” او گفت:.

Lan اشاره کرد که بخش مانند داروسازی, بهداشت و درمان و غیر سنتی اوراق بهادار به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به نیروهای جدید به رانندگی همکاری بین چین و هند در آینده نزدیک.

Coronavirus شیوع کاهش صادرات هند به چین, Atul Dalakoti, مدیر اجرایی, برای چین در فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (FICCI) گفت.

چین در سال های اخیر پدید آمده است به عنوان یک بازار بزرگ برای محصولات هندی مانند غذاهای دریایی و پتروشیمی سنگهای قیمتی و جواهرات, او گفت:.

این COVID-19 شیوع کرده است منفی نهفته صادرات این اقلام به چین Dalakoti گفت PTI.

سقوط صادرات می تواند منجر به ضرر و زیان در بخش شیلات.

هند همچنین صادرات 36 درصد از آن الماس به چین است.

لغو چهار تجارت عمده رویدادهای بین فوریه و مارس نیز می تواند باعث ضرر و زیان به هند الماس صنعت, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>