هند و پاکستان به احتمال زیاد برای مبارزه با جنگ بر سر آب در آینده: کامرون Munter


اسلام آباد: ابولا به پاکستان کامرون Munter گفت: نظر خود را در هند و پاکستان به احتمال زیاد برای مبارزه با جنگ در آینده بیش های از منابع آب.

این سفیر سابق آمریکا بود که پرداختن به یک کنفرانس در اسلام آباد با عنوان “استراتژیک جهانی تهدید و پاسخ”.

Munter گفت که در ظرفیت خود را به عنوان یک سابق آمریکا فرستاده او مطلع کشور در مورد مسائل مواجه با پاکستان است.

او گفت که پاکستان نیاز به تمرکز و اقتصاد آن در تکنولوژی به جای داشتن سنگین تکیه بر صنعت نساجی.

“در سراسر جهان سود حاصل از محصولات نساجی در حال کاهش است” گفت: Munter.

Munter گفت که جوانان پاکستانی باید برای به دست آوردن تخصص در نرم افزار و فناوری اطلاعات.

آمریکا و نماینده این بیانیه آمده است در این زمینه از رسانه های خارجی گزارش می دهد که هند دیگر نمی خواهد اجازه دهید سهم خود را از آب به جریان به پاکستان از دسامبر.

هند در حال برنامه ریزی برای جلوگیری از دو TMC آب از Ujh رودخانه است که یک انشعاب از راوی رودخانه که جریان را از طریق کتهوا در منطقه کشمیر تحت اشغال هند.

پایگاه خبر در منبع یک خروجی رسانه ها ادعا کرد که یک گزارش فنی تهیه شده است بر روی آن است و در انتظار پاسخ رسمی به جلو بروید. سال گذشته هند اتحادیه وزیر حمل و نقل و منابع آب Nitin کرد اظهار داشت که دولت در حال برنامه ریزی برای ساخت سه سد در Uttarakhand برای جلوگیری از هند استفاده نشده سهم آب رودخانه از جریان به پاکستان است.

آبهای ایندوس پیمان امضا شده در سال 1960 به هند کنترل بیش از سه شرقی رودخانه (Ravi Beas و Sutlej) از حوضه سند در حالی که آن را می دهد پاکستان اقتدار بیش از سه رودخانه در غرب (سند Jhelum و چناب). این پیمان همچنین تضمین ده سال بدون وقفه تامین آب در طول این دوره پاکستان برای ساخت سدها. پاکستان با موفقیت ساخته شده است Warsak مجگلا و Tarbela سدها.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>