‘غیرقابل دفاع و مضحک’: یونس گلدبرگ انتقاد Kayleigh McEnany و کریس والاس در

اعزام به یونس گلدبرگ ناودان مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت یکشنبه که رفتار او بود “غیرقابل دفاع و عجیب و غریب.”

لنگر کریس والاس نیز انتقادی از McEnany به عنوان او و گلدبرگ در مورد اخیر جلسات مطبوعاتی در “فاکس نیوز یکشنبه.” (مرتبط: Kayleigh McEnany نوبت جلسه بر سر آن خواستار پاسخ از مطبوعات)

تماشا کنید:

والاس بود و در واقع برای اولین بار برای گرفتن یک شات در مطبوعات, منشی, مرجع جمعه جلسه توجیهی که در طی آن McEnany تا به حال گذاشته سوالات او معتقد بود مطبوعات باید درخواست شود. “من باید بگویم که اگر Kayleigh McEnany گفته بود سام دونالدسون و من چه سوالاتی باید پرسید که نمی توانست به خوبی پیش رفته و یونس” والاس گفت.

“من فکر می کنم رفتار او غیرقابل دفاع است و چیز عجیب و غریب” گلدبرگ پاسخ داد. “من فکر می کنم که آنچه که او انجام داده است — وجود دارد این کلیشه در واشنگتن که رئیس جمهور تهمت می خواهد روی کوهن به عنوان DOJ به عنوان دادستان کل. چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد در یک دبیر مطبوعاتی توییتر ترول که می رود در حمله نمی کند در واقع در مورد مراقبت از انجام کار آنها را و به جای آن می خواهد به تحت تاثیر قرار دادن واقعا مخاطبان از یک و بخش دیگری از واشنگتن یکی دیگر از این اصل کابل, اخبار و توییتر آزمایشگاهی عرصه است.”

والاس در زمان یکی دیگر از شات با این استدلال که McEnany هنوز انجام کار های قدیمی — به عنوان سخنگوی 2020 تهمت انتخاب مجدد کمپین — اما انجام آن با یک عنوان جدید.

Josh Holmes, که قبلا به عنوان رئیس ستاد به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل استدلال کرد که مطبوعات در واقع قرار دادن McEnany — و همه تهمت سخنگویان — در یک موقعیت که در آن آنها به طور مداوم مجبور به دفاع از خود.

“به مقابله و طبیعت که سایتشان سوال مطرح است که واقعا برای به دست آوردن اطلاعات بسیار زیادی به سعی کنید به آنها را به گوشه ای و من فکر می کنم او گفت: “من قصد ندارم به بازی که بازی’ بنابراین آن را کاملا متفاوت” هلمز توضیح داد.

والاس در زمان آخرین شات به عنوان بخش به پایان رسید گفت: “اجازه دهید من فقط می گویند سام دونالدسون و من و ریگان در کاخ سفید بودیم خیلی سختی را بر کاخ سفید فشار دبیران و ما هرگز تا به حال ما اعتقادات مذهبی مورد سوال و یا سخنرانی در مورد آنچه که ما باید بپرسید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im