افزایش coronavirus تست, موضوع, اطلاع رسانی برای تعویق EMI اطلاع رسانی: کنگره خواستار مرکز

توسط PTI

دهلی نو: کنگره از دولت خواست در روز سه شنبه به افزایش coronavirus تست در کشور و همچنین موضوع اطلاع رسانی در تعویق EMI پرداخت وام در طول مستند دوره است.

کنگره سخنگوی Manish Tewari همچنین از دولت خواست به ترتیبات برای خرید و ذخیره سازی ربیع محصول است که در مورد برداشت در 15 روز آینده.

با اشاره به مذهبی جماعت در دهلی Nizamuddin منطقه که در سمت چپ چند نفر تحت تاثیر این ویروس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی خطاب طریق ویدئو کنفرانس است که این زمان برای یک مقصر-بازی.

پلیس و شبه نظامی پرسنل محاصره یک منطقه مهم در Nizamuddin غرب در جنوب دهلی نو در حالی که بیش از 200 نفر نگه داشته شده است در جداسازی در بیمارستان پس از چندین نفر که در یک مذهبی جماعت وجود دارد در اوایل این ماه نشان داد COVID-19 علائم.

“ما درخواست وزیر دارایی به اطمینان حاصل شود که RBI دایره توجه و تربیه (در حال معوق به مدت سه ماه) صادر می شود باید به طور گسترده و علاقه ای که کمک هزینه تنظیم باید برای بهره معوق EMI پرداخت,” او گفت:.

با اشاره به lakhs از کارگران مهاجر در تلاش برای رسیدن به مکان های مادری خود تراورس در مسافت های طولانی با پای کنگره رهبر گفت: “ما درخواست دولت برای ایجاد ترتیبات و اطمینان حاصل شود که کسانی که در خیابان ها به شدت در تلاش برای رسیدن به خانه باید کمک در گرفتن خانه با خیال راحت.”

خواستار بر دولت اجازه می دهد تا تست بیشتر برای پیدا کردن coronavirus مثبت موارد Tewari گفت: چیزی باید انجام شود برای افزایش تست و اطمینان حاصل شود که هند وارد نمی کند جامعه انتقال مرحله از این بیماری است.

تنها چهار شرکت در حال حاضر تولید و تست تجهیزات در کشور در حالی که دولت اجازه داده است تا 17 بیشتر شرکت های, اما نه قبل از دریافت آنها FDA و اتحادیه اروپا تصویب کرد.

از آن آسان است برای دریافت FDA و یا تصویب اتحادیه اروپا در جریان سناریو و از این رو “ما درخواست دولت به آمده تا با یک برنامه برای به دست آوردن حداکثر تعداد تست کیت بدون به خطر انداختن با کیفیت و مشابه موجود در سراسر هند” کنگره رهبر گفت.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) مشورتی صادر و آنها نیز با تاکید بر نیاز به انجام تست های بیشتر Tewari اشاره کرد و اضافه کرد که تنها پادزهر به گسترش COVID-19 بیشتر تست.

هند در حال حاضر پایین ترین آزمایش ملت در جهان است.

دنبال COVID-19 روز رسانی های زنده در اینجا

COVID-19 در حال پیشرفت به سمت فاز سه یا جامعه انتقال و تنها راه برای مقابله با آن به شیوه ای بهتر است برای انجام به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان امکان پذیر است, او گفت:.

Tewari گفت: هند نسبت به کروناویروس تست پایین در 32 برای هر 10 لاخ مردم در حالی که در انگلستان از آن است که 921 برای هر 10 لاخ مردم و ایالات متحده آمریکا آن است که از 2600 برای هر 10 لاخ مردم است.

برجسته مشکل تدارکات که ربیع محصول تولید متحده رو ممکن است در چند روز آینده, کنگره رهبر گفت: 152.7 میلیون تن محصول انتظار می رود که در بازار است که در حال حاضر بسته با توجه به مستند.

او می ترسید این کشور خواهد بود در مواجهه با یک مشکل بزرگ در 15 روز آینده در برداشت و ذخیره سازی ربیع محصول است.

“ما خواهان آن است که نخست وزیر و وزیر به صحبت کردن با دولت در مورد چگونه به ترتیب برداشت و ذخیره سازی ربیع محصول” Tewari گفت.

خواسته است که به سرزنش برای Nizamuddin حادثه “این است که زمان برای بازی سرزنش. این بار به بررسی اهداف دولت در حال حاضر.

مردم باید اتخاذ داری… یک زمان خواهد آمد برای این سوال پرسیده می شود. اما این زمان مناسب نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>