مالیات بر درآمد حملات: CM Bhupesh Baghel سراسیمه به دهلی نو لغو کابینه دیدار

بیان اخبار سرویس

ریپور: به عنوان مالیات بر درآمد (it) sleuths ادامه جستجوهای خود را در روز سوم در چتیسگر این Bhupesh Baghel دولت لغو مهمی در جلسه هیئت دولت برنامه ریزی شده در روز شنبه و پیش از ارائه بودجه دولت در مارس 3 در مجلس است.

وزیر Bhupesh Baghel با عجله به دهلی نو بعد از ظهر روز شنبه لغو دو مهم دیگر درگیری های روز — سالانه Mainpat Mahotsav (در شمال Chhattisgarh) و بازدید Girodhpuri Dham (زادگاه گورو Ghasidas, 18th-century مصلح اجتماعی و Satnami رهبر جامعه).

Baghel به نام به حال حملات انجام شده توسط مرکزی این تیم یک عمل سیاسی و انتقام گیری. او همراه با کل کابینه ملاقات فرماندار Anusuiya Uike روز جمعه ثبت نام خود کردند.

آنها با ارسال یک نامه به فرماندار بر روی نام رئیس جمهور هند ادعا که چنین حملات در حال تلاش برای “بدنام کردن و بی ثبات کردن” دولت قوی داشتن دستور.

کنگره رهبران به دادگاه تجدید نظر رئیس جمهور بلافاصله پس از مداخله و جلوگیری از سوء استفاده از مرکزی سازمان.

با توجه به ارشد کنگره رهبران ارشد وزیر همراه با چند رهبران ارشد چپ برای دهلی احتمالا برای کشف گزینه های قانونی در برابر حملات است که شرح داده شده توسط دولت به عنوان “توطئه” با استفاده از آژانس مرکزی.

“این افراد مسلح در حال حرکت در اطراف از Sarguja به Jagdalpur (Bastar). چتیسگر بودن مائوئیست متاثر از دولت و اگر چیزی اتفاق می افتد خواهد شد که مسئول آن است. نه دولت مطلع شد و نه رئیس دولت وزیر یا مدیر کل پلیس گفت: در مورد حملات تا کنون”.

این کنگره با اشاره به این حملات را به عنوان “توطئه” با استفاده از آژانس مرکزی.

“ما هرگز مخالفت با این حملات اما شیوه ای که در جریان حملات انجام شده است در برابر روح از ساختار فدرال” به سانتی متر اعلام کرد.

این کنگره در روز شنبه سازماندهی یک تجمع در اعتراض در ریپور به gherao آن بهون اما نیروی انتظامی مانع حرکت خود را.

“در صورت نیاز ما خواهد مارس به دهلی نو برای نشان دادن در برابر چنین حملات و سوء استفاده از آژانس مرکزی در برابر دولت” دولت کنگره رئیس جمهور موهان Markam گفت.

مخالف بی جی پی با این حال محکوم کرد و دولت را با استناد به سخن گفتن از این حملات به عنوان یک عمل انتقام توسط مرکز.

“ترس وزیر نابجا است. اگر مقامات نزدیک به سانتی متر هستند درست آنها نباید ترس از هر کسی. و اگر این اقدامات گرفته شود در برابر فساد پس چرا CM تحریک شدن” گفت: BJP سخنگوی Sachhidanand Upasne.

این مقامات نمی فاش کردن هر گونه اطلاعات در مورد بهبود و دوره عمل آنها به دنبال آن در دولت است.

مخالف بی جی پی با این حال محکوم کرد و دولت را با استناد به سخن گفتن از این حملات به عنوان یک عمل انتقام توسط مرکز.

“ترس وزیر نابجا است. اگر مقامات نزدیک به سانتی متر هستند درست آنها نباید ترس از هر کسی. و اگر این اقدامات گرفته شود در برابر فساد پس چرا CM تحریک شدن گفت:” BJP سخنگوی Sachhidanand Upasne.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de