‘تحریک به خشونت علیه خانواده من’: Tucker Carlson انفجار نیویورک تایمز برای برنامه های خود را به اطلاع عموم صفحه اصلی آدرس

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson استفاده اختتامیه بخش از دوشنبه شب “Tucker Carlson امشب” به انفجار نیویورک تایمز برای آینده مقاله گفته می شود مجموعه ای به فاش کردن خانه خود را به آدرس.

“هفته گذشته نیویورک تایمز شروع به کار در یک داستان در مورد که در آن من و خانواده ام زندگی می کنند” کارلسون گفت. “به عنوان یک ماده در روزنامه نگاری وجود دارد و نه قابل تصور توجیهی برای یک داستان است که می خواهم. کاغذ است و نه عضوی از خانواده ما انجام داده ایم هر چیزی اشتباه است و ما نیست. ما پرداخت مالیات است. ما مثل همسایگان ما است. ما تا به حال هرگز اختلاف با هر کسی.”

کارلسون این باورند که هدف پشت یک مقاله که طبیعت تنها می تواند “به ما صدمه دیده به من آسیب همسر و بچه خود را به طوری که من بسته خواهد شد و جلوگیری از مخالفت با آنها.”

“آنها بر این باورند در نیروی,” او گفت:. “ما یاد گرفته ایم که.”

تماشا کنید:

فاکس نیوز میزبان به یاد می آورد نوامبر 2018 زمانی که یک گروه سازمان یافته توسط Antifa گروه سر و صدا نژادپرستی DC doxxed سابق خود, آدرس, سپس ارسال اراذل و اوباش به خانه اش در حالی که او در کار بود و خود به تنهایی به خانه بود.

“آنها تخریب خانه ما” کارلسون گفت. “آنها در معرض تهدید است. او به نام 911 در حالی که پنهان شده در گنجه. چند هفته بعد آنها نشان داد تا دوباره در خانه ما. برای سال آینده, ارسال نامه به خانه ما تهدید به کشتن ما. ما سعی کردم به آن را نادیده بگیرد. این احساس بزدلانه به فروش خانه ما و ترک. ما مطرح کودکان و نوجوانان ما وجود دارد و در محله و ما آن را دوست داشتم. اما در پایان این چیزی است که ما انجام دادیم. ما چهار فرزند. آن را فقط به ارزش آن است.”

“اما نیویورک تایمز به دنبال ما” کارلسون ادامه داد. “این مقاله اختصاص داده شده است یک فعال سیاسی به نام موری نجار به نوشتن یک داستان در مورد که در آن ما در حال حاضر. آنها به استخدام یک عکاس به نام تریستان Spinski برای گرفتن عکس. داستان خود را در مورد که در آن زندگی می کنیم این است که میله میله برای اجرای این مقاله این هفته است.”

The Daily Caller, co-founder ادعا که خروجی ویراستاران “می دانم که دقیقا چه اتفاقی برای خانواده ام زمانی که آن را نشانی از اجرای” توضیح داد که او ساخته شده یک تماس تلفنی به توضیح انشعابات. (مرتبط: تاکر نشان می دهد افکار خود را در این اراذل و اوباش که احاطه شده خانه اش)

“اما آنها اهمیتی نمی,” او گفت:. “آنها نفرت من سیاست است. آنها می خواهند این نشان می دهد هوا. اگر یکی از کودکان صدمه دیده می شود چرا که از یک داستان آنها نوشت و آنها را در نظر نمی آن خسارت های ناخواسته. آنها می دانند که آن نقطه تمام از این ورزش به تحمیل درد در خانواده ما به تهدید و ارعاب ما را به کنترل آنچه که ما می گویند. این نوع از مردم هستند.”

کارلسون تعجب که چگونه نیویورک تایمز کارکنان احساس می کنید اگر خود را نشان می دهد: “قرار دادن عکس از خانه های خود را در هوا است.”

“اگر ما انتشار آدرس منزل از هر یک از ربات بی روح سردبیران نیویورک تایمز که اختصاص داده و موفق این تحریک به خشونت علیه خانواده من؟” “ما می دانیم که آنها هستند. خواهد که واجد شرایط به عنوان روزنامه نگاری? ما شک آنها می خواهم آن را در نظر گرفتند ، آنها می خواهم به آن تماس بگیرید, رفتار مجرمانه اگر ما آن است که به شما می گوید همه چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>