انفعال بیش از اصلاحات’: Punjab مواد غذایی وزیر Samiullah چودری استعفا


پنجاب مواد غذایی وزیر Samiullah چودری مناقصه استعفای خود را روز دوشنبه بیش از اتهام انفعال در اصلاحات مربوط به صنایع غذایی است.

در استعفای خود را چودری گفت: او استعفا داد و پس از ملاقات با وزیر پنجاب عثمان Buzdar.

در این نامه استانی غذایی وزیر گفت که او با آن مواجه اتهام که او نمی تواند به آوردن اصلاحات در بخش اضافه کردن که تا ترخیص کالا از اتهامات او نمی خواهد نگه دارید و هر دولت ،

“من مایل به قربانی کردن هزاران نفر از جمله وزارتخانه برای تکمیل دستور کار Imran Khan,” او نوشت.

تماس با اتهامات بی پایه و اساس استانی وزیر گفت که او به طور داوطلبانه به پله.

در این نامه گفت که وزیر حاضر است تا خود را برای پاسخگویی در هر فروم.

قرار ملاقات جدید

پس از استعفای Samiullah چودری, دولت منابع مطلع که کمیسر Dera Ghazi Khan, Naseem صادق منصوب شده است در ویژه افسر وظیفه در رابطه با این بخش است.

منبع گفت که در 2019, صادق, عنوان, غذا, منشی, Punjab و اضافه کرد که او شخصا با ارسال یک درخواست برای ملاقات به سانتی متر, Punjab.

منابع بیشتر گفت که مدیر غذا اقتدار پنجاب Zafar Iqbal نیز OSD افسر استانی غذایی بخش.

FIA گزارش بحران مواد غذایی

استعفای وزیر پنجاب آمد و پس از یک گزارش که توسط اداره تحقیقات فدرال ادعا کرد که بالا PTI بودند در میان کسانی که به دست آمده از های اخیر قند بحران در کشور است.

رسیدگی به بحران شده بود به دستور نخست وزیر عمران خان در ماه فوریه است. در میان مردم به نام در FIA گزارش جهانگیر Tareen و برادر وزیر ملی امنیت غذایی Khusro بختیار.

مرتبط با: کسانی که به نام دیگران دزد تا به حال شکر و گندم راهزنان در صفوف خود: Marriyum اورنگ زیب

Tareen شد گفت: این گزارش به سود بیشتر از قند بحران به دنبال بختیار برادر.

این گزارش همچنین ادعا می کند که شرکت های متعلق به Moonis Elahi — یک متحد حزب — سود از بحران شکر. الهی است چودری Pervaiz الهی و یک عضو کلیدی PML-Q.

پس از گزارش ارسال زنگ زنگ زنگ در افق سیاسی نخست وزیر عمران خان روز یکشنبه گفت که او را به اقدام علیه کسانی که مسئول شکر و گندم افزایش قیمت پس از او می بیند دقیق پزشکی قانونی گزارش از یافته های اولیه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de