توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: جدی گرفتن توجه داشته باشید از عدم پرداخت حقوق و دستمزد و عدم اقامت مناسب به پزشکان دیوان عالی کشور روز جمعه گفته است که منجر به حفظ “سربازان ناراضی” در طول جنگ مانند وضعیت.

یک نیمکت متشکل از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و محمد رضا شاه گفت: “این یک نوع جنگ است. شما نمی نگه داشتن سربازان ناراضی در طول جنگ. بنابراین سفر مایل اضافی را به تاج رزمندگان احساس امن است.”

مشاهده از دادگاه راس آمد در حالی که از شنیدن یک پیل توسط پزشک ادعا حقوق پزشکان درگیر در مقابله با Covid-19 هستند یا پرداخت نشده و یا قطع و یا تاخیر.

“شما می توانید ببینید که پزشکان در اعتصاب به تازگی? این نباید نیاز به مداخله دادگاه. شما نیاز به انجام بیشتر. این است که یک ماده از نگرانی در مورد پزشکان” با اشاره به نیمکت.

SC نیمکت هم پیشنهاد مرکز است که در آن می توانید کانال پول اضافی برای پرداختن به این موضوع است.

وکیل عمومی Tushar مهتا ادعا قبل از نیمکت است که او مخالف این طومار و اگر وجود دارد بهتر پیشنهادات و سپس همان را می توان جایگزین ، عدالت بوشان در جنبه های اسکان گفت: وکیل به طور کلی نیاز به بررسی آنچه انجام می شود.

مهتا پاسخ داد که دستورالعمل های فرموله شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و دیگر کارشناسان.

نیمکت اصرار داشت که این مرکز باید بیشتر انجام دهید و مطمئن شوید که نگرانی از پزشکان در حال رسیدگی است. دادگاه بالا ذکر شده این موضوع برای بیشتر شنیدن در ژوئن 17.

این درخواست نیز مورد سوال مرکز روش های عملیات استاندارد (SOP) خود را ساخت 14 روز در قرنطینه غیر اجباری است.

در استشهاد وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: بهداشت و درمان و کارگر به درستی محافظت شده توسط PPEs در محل کار تنظیمات حامل هیچ خطر اضافی به خانواده خود و یا کودکان به عنوان پیشنهاد و یا در غیر این صورت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net