در تقلا میان واکنش, NBC, گوگل هر دو در انتشار پیام های متناقض

ان بی سی نیوز و گوگل تا به حال پیام های متناقض شنبه تکاپوی آدرس واکنش ناشی از یک گزارش در مورد Federalist که به سرعت سقوط از هم جدا.

NBC برای اولین بار ادعا کرد که Federalist در حال حاضر بوده است demonetized از تبلیغات گوگل به نقل از یک سخنگوی گوگل در این فرآیند است. مدت کوتاهی پس از انتشار گوگل مورد مناقشه این ادعا گفت که Federalist به حال نشده است د-پولی داشت و نه فرصتی برای پرداختن به مسائل مربوط به خود را در بخش نظر دهید.

NBC News سپس به روز رسانی این مقاله با یک بیانیه متناقض. یک رکورد نقل از یک سخنگوی گوگل گفت: “ما برداشته ایم هر دو سایت توانایی برای کسب درآمد با گوگل” باقی مانده است که ان بی سی افزود: توجه داشته باشید که Federalist “سه روز برای حذف موارد نقض قبل از این ممنوعیت به اثر می رود.”

تکواندو است که این به روز رسانی ؟ هیچ اصلاح متخلف نقل قول نیست و حتی حذف شده است. داستان خود را در حال حاضر فعال تناقضات pic.twitter.com/VqFa2TpdoB

NBC حتی در ابتدا نگهداری آن لود جمله با وجود بیانیه جدید از گوگل رقابت مرکزی قضیه از این مقاله است.

ان بی سی آخرین نسخه از این مقاله هنوز هم شامل هر دو نقل قول اما افزود که “گوگل عقب نشینی” و روشن “که Federalist هشدار داده شده بود در مورد سیاست نقض اما هنوز هم در زمان حال آنها را به آدرس.” صفر پرچین شده است د-کسب درآمد از تبلیغات گوگل. (مرتبط: کارمندان گوگل بحث دفن محافظه کار وب سایت در جستجو)

“روشن باشد Federalist در حال حاضر demonetized” یک سخنگوی گوگل تایید کرد به the Daily Caller, اخبار بنیاد شنبه. “ما سخت ناشر سیاست های حاکم بر محتوای تبلیغات می تواند اجرا شود که شامل نظرات در سایت. این درحالی است که سیاست.”

علاوه بر دروغ ادعا که Federalist در حال حاضر بوده است demonetized, NBC News, همچنین برای اولین بار پیشنهاد کرد که ممنوعیت آمد و در مورد “پس از پژوهش نشان داد که فن آوری های غول پیکر شد بهره مندی از مقالات هل دادن ادعاهای بی اساس در مورد سیاه زندگی مسائل تظاهرات.”

مقاله حاضر اذعان می کند که صفر پرچین ممنوع اعلام شد “بیش از سیاست تخلفات موجود در بخش نظرات داستان در مورد اخیر Black Lives Matter تظاهرات.” همچنین اذعان می کند که Federalist شد و هشدار داد با توجه به “نظرات در مقالات مربوط به تظاهرات اخیر” و نه به عنوان NBC اولین پیشنهاد بیش از “نژادپرستانه مقالات در مورد تظاهرات” که NBC News تأیید واحد را به گوگل توجه است.

Adele-پاریس فریزر یک خبرنگار در NBC News تأیید مرکز نوشت: مقاله و تشکر دو گروه های پژوهشی خود را برای “همکاری” با آن است. فریزر بعد روشن صدای جیر جیر خود را نوشتن که شبکه “به دست آمده از این تحقیقات به طور انحصاری” اما نمی “همکاری در تحقیقات خود است.”

نه روحانی و نه خبرنگار نشان داد هر جزئیات این “تحقیق” در کپی و یا در رسانه های اجتماعی. بیشتر جز به یاد داشته باشید یک نظر مقاله, NBC News هیچ تلاش آشکار برای نشان دادن آنچه که شواهد آن ارائه شده برای گوگل به منظور تشویق Federalist Google ad بان.


حتی به عنوان نیمی از داستان شده است به طور کامل بازنویسی این شبکه هنوز به صدور هر گونه به روز رسانی توجه داشته باشید روشن و یا یادداشت سردبیر به آن مقاله است. شبکه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im