در یک حرکت غیر عادی حقوق بشر سازمان ملل از رئیس فایل دادخواست در دیوان عالی کشور در برابر کا

کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر میشل باشله. عکس: AFP

کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر میشل باشله با نزدیک شدن به هند دیوان عالی کشور روز سه شنبه به چالش شهروندی متمم قانون (CAA) گزارش هندو.

با توجه به انتشار ماموریت هند در ژنو مطلع شد که دوشنبه شب با شیلی است که آن را تا به حال ثبت یک “مداخله برنامه در احترام به 2019 تابعیت متمم قانون (CAA)”.

NDTV گفت: این اولین بار است که چنین درخواست ثبت شده است با کمیساریای عالی سازمان ملل درخواست بالا, هندی, دادگاه آن را به یک حزب در این مورد در برابر کا است که در حال حاضر در حال انجام در دیوان عالی کشور است.

هند در امور خارجی وزارت اعلام کرده حرکت می کند و استدلال می کرد که هیچ خارجی حزب اتحاد هر منبع مر در مسائل هند حاکمیت و نام آن را یک موضوع داخلی.

هند دیده می شود هفته از تظاهرات و خشونت از جدید تابعیت قانون به اجرا در آمد در ماه دسامبر با منتقدان گفت که آن را به تبعیض علیه مسلمانان است.

بحث تابعیت لایحه می دهد عفو به مستند نشده مهاجران متعلق به غیر مسلمان از ادیان از بنگلادش و افغانستان و پاکستان.

این اولین بار نیست که سازمان ملل متحد خواسته است تا هند را به قانون است. هفته گذشته سازمان ملل متحد ابراز نگرانی اخیر مرگبار ضد اسلامی درگیری در دهلی نو که در آن حداقل 43 کشته شده اند و یک مسجد تخریب.

“ما به دنبال این وضعیت نزدیک” دبیر کل سازمان ملل متحد سخنگوی استفان نواز بود گفت: در پاسخ به یک سوال در منظم ظهر امروز در جلسه مطبوعاتی در مقر سازمان ملل در نیویورک است.

او بر نیاز برای نیروهای امنیتی هند به خویشتن داری نشان می دهد و اجازه می دهد تا معترضین برای نشان دادن مسالمت آمیز است.

“این است که دبیر ثابت موقعیت” سخنگوی اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>