در اول راه آهن با استفاده از NTC ماشین برای پیگیری ساخت و ساز

توسط ANI

شاپور (اوتار پرادش): NITI Aayog نایب رئیس راجیو کومار و راه آهن رئیس هیئت مدیره Vinod Kumar Yadav در یکشنبه بازرسی خورجا-داری بخش شرقی اختصاص داده شده کریدور حمل و نقل است که در میان اولین آهنگ در هند که در آن آهنگ های جدید ساخت و ساز (NTC) دستگاه در حال استفاده است.

در حال حاضر هفت تمسخر ماشین که مستقر شده اند همراه اختصاصی حمل و نقل کریدور (DFC) هم ترازی. در حالی که چهار دستگاه مستقر شده اند در شرق اختصاصی حمل و نقل کریدور (EDFC) سه مستقر شده اند در غرب اختصاصی حمل و نقل کریدور (WDFC) بود.

در خورجا-داری بخش لینک اتصال بین شرق و غرب اختصاص داده شده دالان حمل و نقل که در آن قطار حمل و نقل اجرا در سرعت 100 kmph حصول اطمینان از سریع تدارکات جنبش است.

به تمسخر دستگاه قابلیت ذخیره 1.5 کیلومتر از مسیر در هر روز. اختصاصی حمل و نقل کریدور شرکت از هند محدود (DFCCIL) شده است با توجه به وظیفه تخمگذار پایین تمام طول مسیر.

دستگاه کمک می کند تا در آوردن قابل توجهی در سهولت و بهره وری در مسیر ساخت و ساز با یکپارچه لجستیک ترتیبات برای مکانیزه دست زدن به جنبش و تخمگذار از آهنگ سنگین قطعات.

انتظار می رود این پروژه به پایان خواهد رسید تا سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>