در ابتدا اسرائیلی ها مسابقه در امارات متحده عربی تور دوچرخه سواری

اسرائیل شروع به ملت تیم مطرح قبل از شروع اولین مرحله از امارات متحده عربی تور از Pointe به Silicon Oasis در دبی در فوریه 23 سال 2020 است. عکس: AFP

دبی: در یکی دیگر از نشانه های اسرائیل پذيرش در جهان عرب به عنوان تیم دوچرخه سواری مسابقه از طریق دبی روز یکشنبه در امارات متحده عربی تور برای اولین بار.

خلیج فارس در کشورهای عربی ساخته شده اند تعدادی از حرکت های اخیر اشاره گرمتر روابط با دولت یهودی با اسرائیل ورزشکاران و مقامات به طور فزاینده ای مجاز را ببینید.

“اسرائیل شروع تا ملت را به تاریخ روز یکشنبه با رقابت در امارات متحده عربی تور تبدیل شدن به اولین تیم اسرائیل برای شرکت در این میانه مشرق برتر مسابقه دوچرخه سواری” تیم در بیانیه ای گفت.

“شرکت در این مسابقه ما تیم اسرائیل در خاورمیانه ملت سمبل چگونه دوچرخه سواری می تواند یک نیروی دیپلماتیک باز بودن و پیشرفت” خود را مالک Sylvan آدامز گفت.

مانند همه کشورهای عربی به جز اردن و مصر و امارات متحده عربی هیچ رسمی روابط با اسرائیل است.

اما اسرائیل اندازی کشور, اعضای, با کشور خود نام نابودسازی خود را آبی و پیراهن سفید مطرح شده در مرحله قبل از روز مسابقه لگد کردن در دبی.

“من بسیار هیجان زده آن را خوب کشور است. ما در اینجا با یک تیم خوب است” اسرائیل دوچرخه سوار عمر گلدشتاین گفت: AFP پیش از مسابقه.

“ویژه آن که من وارد اینجا چون به طور معمول اسرائیلی ها نمی توانند (آمد) به این کشور… من دعوت اسرائیل به این کشور است.”

این تیم گفت: آنها شگفت زده شدند با استقبال گرم آنها دریافت در امارات متحده عربی که در آن مهاجران را تشکیل می دهند در حدود 90 ٪ از جمعیت.

“پس از شوک اولیه به دیدن ‘اسرائیل راه اندازی ملت آرم’ برخی از آنها دست تکان داد و با لبخند دوستانه و حتی خواسته برای selfies” تیم گفت: پس از سفر به دبی, دوچرخه سواری پارک.

اسرائیل شده است بی سر و صدا در حال حرکت و نزدیک به برخی از کشورهای عربی خلیج فارس بر اساس توافق و مشترک رقیب ایران.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که بازدید عمان در سال 2018 اغلب صدای اعتماد به نفس است که یک دهه, پیر عرب, تحریم — درمان بیش از فلسطینی ها و اشغال سرزمین های عربی است — ذوب.

پس از آن وجود داشته است از دیگر نقاط عطف در روابط با آمریکا ،

اسرائیل وزیر ورزش Miri Regev تور امارات متحده عربی مشهور شیخ زاید, مسجد اسرائیل وزیر ارتباطات برای سخنرانی در دبی و اسرائیل سرود ملی پخش شد در یک جودو رقابت در ابوظبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>