عمران خان طول می کشد اطلاع از خودسوزی حادثه در خارج از خانه PM

اخبار/از طریق Geo.tv/Illustration/Files

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان روز جمعه در زمان اطلاع از یک خودسوزی حادثه در خارج از مجلس و کارگردانی فدرال پایتخت رئیس کمیسیون بلافاصله پس از آغاز تحقیق قضایی بیش از ماده است.

یک مرد تا به حال پس از تنظیم خود را به آتش خارج دروازه شماره 2 از ساعت خانه, مقامات گفت: در حالی که نامه ای خطاب به نخست وزیر شد او را به عنوان به خوبی.

ساکن مری را Pirwadhai, محل, مرد منتقل شد به PIMS بیمارستان در یک وضعیت بحرانی اما او سالم به در زخم سوختگی.

با توجه به نامه او به دادگاه تجدید نظر برای پرس و جو به آغاز در برابر یک سیاستمدار به نام جواد عباس. او رزرو شده است در صورت در اختیار داشتن 20 لیتر به ارزش الکل و او ادعا کرد بیشتر در نامه خود.

از سوی دیگر پلیس راولپندی و گفته رزرو در سپتامبر 19, 2019 در یک مورد اقدام به تجاوز به یک دختر کوچک. وجود دارد هیچ موردی از مشروب اختیار در برابر او در Pirwadhai ایستگاه پلیس آنها اضافه شده است.

اسلام آباد رئیس کمیسیون عامر علی احمد گفت: منطقه بازپرس را کامل کاوشگر در 48 ساعت و تحقیق قضایی گزارش خواهد بود به ارائه PM عمران.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>