عکس: فایل

لندن: نخست وزیر عمران خان و دوستان سابق خود و پیشرو PTI بی باک جهانگیر Tareen هستند که بیشتر در شرایط صحبت کردن به عنوان Tareen ponders سیاسی خود را در آینده از خود نوبوری خانه رعیتی فقط در خارج از لندن منابع قابل اعتماد در درون دولت و Tareen اردوگاه را تایید کرده اند.

PM عمران خان است و نه گفتاری به Tareen سابق دبیر کل PTI و اصلی آن اسپانسر و حامی در چند هفته و هیچ ارتباطی بین آنها در حال حاضر و رابطه گرمی و اعتماد در این نقطه از زمان به وجود منابع تایید کرد.

Tareen jetted به لندن دو هفته در اجاره هواپیما و گفت که او در سفر به لندن برای درمان های پزشکی. Tareen نمی پاسخ به درخواست مصاحبه و باقی ماند تا آرام اما منابع نزدیک به او به اشتراک گذاشته اند جزئیات Tareen دولت از ذهن و موضع خود را.

Tareen خوشحال است و نه در شیوه ای که با همکاران خود رفتار کرده و او معتقد است که او ریخته شد مانند یک وزن مرده توسط افرادی استفاده می شود که به مریم بر او تا همین اواخر گفت: منبع.

یکی دیگر از منابع نزدیک به جهانگیر Tareen گفت که مردم در اطراف عمران خان و برخی از بوروکرات شد ناامن او را به عنوان او توصیه عمران خان برای کاهش نقش بوروکراسی برای بهبود حکومت داری و کسب و کار اما ایده های او نمی شد دوست داشت. این منبع گفت که Tareen ساخته شده است که سهم بیشتر برای رشد PTI از همه دیگران با هم قرار داده اما هیچ کدام از این شمارش شد. اولین منبع تایید کرد که Tareen و PM خان صحبت نکرده هر چند در هفته و ارتباطات شکسته است.

سابق نیروگاه PTI است که از این نظر با توجه به منبع که نخست وزیر عمران خان نمی آمد به او به عنوان دستیار او بوده است, احاطه شده توسط یک cenacolo از بوروکرات که باید تغذیه شده به او اطلاعات نادرست در او.

منابع در دولت گفت که PM عمران خان خنثی است یعنی یک متره شکر کمیسیون تحقیق و نمی خواهد به صرفه جویی و یا آزار و اذیت کسی. منابع در دولت گفت که PM عمران خان را فشار پیش رو بدون در نظر گرفتن عواقب و نمی خواهد داد كه به هر کسی.

به عنوان Tareen چپ پاکستان گمانه زنی ها پدید آمده است که Tareen حال ترک پاکستان به صرفه جویی در خود را قبل از شروع دولت اقدام تنبیهی در یافته های این گزارش از شکر استعلام کمیسیون که دخیل PTI رهبر و پیشرو سایر چهره های سیاسی و تجار و بازرگانان در شکر اومدی.

Tareen را رد کرده است همه گمانه زنی اما آن ادعا شده است از جمله در مجمع ملی که Tareen فکر بهتر به خارج از پاکستان برای مدتی که PTI دولت ارائه شده او گذشت به پرواز در حالی که اپوزیسیون در خروج از لیست کنترل (ECL) که اتهامات علیه آنها را مانند Tareen و بسیاری در PTI اما هیچ چیز ثابت در برابر آنها اما قادر به پرواز از پاکستان است. Tareen گفته است که او را به بازگشت به پاکستان پس از درمان خود را تکمیل شده است اما با توجه به زمان و بسیاری معتقدند که او در مهم بحث و گفتگو در مورد اتفاقاتی که گشوده خواهد شد زمانی که او در پاکستان است.

منابع گفته اند که Tareen صرف بیشتر وقت خود را در مجلل خود را نوبوری مزرعه به نام هاید خانه با پسرش و او صرف مدتی در مرکز لندن به عنوان به خوبی. گزارش های رسانه ها ادعا کرده اند که او نیز بازدید سوئیس برای بحث های مهم در مورد امور مالی خود را.

ادعا شده است بیش از یک هفته است که Tareen اقدام به صحبت می کنند به نواز شریف از طریق اعتماد متقابل تماس اما شریف حاضر به باز کردن ارتباطات و خواسته خود را از رهبری حزب نه برای سرگرم کردن ایده. روز چهارشنبه رسانه های اجتماعی صفحه های اجرا شده توسط Tareen تیم رسانه های اجتماعی را تکذیب کرد هر گونه توسعه و گفت: Tareen بود “تلاش علیه نواز شریف و Zaradri برای ده سال و او یک احمق” را به لرزش دست در دست PML-N و PPP.

شریف خانواده منابع حاضر به تایید یا رد گزارش می دهد که تلاش شده است به منظور تسهیل در ارتباط بین Tareen و Sharifs.

به طور جداگانه منابع نزدیک به Tareen به اشتراک گذاشته اند که او برگزار شد و جلسات مهم در لندن خواهد بود و برگزاری مکالمات مهم در روزهای آینده به نمودار کردن یک طرح برای آینده خود سیاست است. به گفته منابع Tareen آینده در سیاست پاکستان باقی خواهد ماند مربوطه همیشه وجود دارد اما سوال بزرگ در مورد آینده اش در PTI.

شکر گزارش کمیسیون نشان داده است که قند بارون درگیر شدند به اتهام فعالیت های جعلی شامل fudging هزینه های تولید به ادعای یارانه دستکاری بازار underreporting فروش خود مرتکب تقلب و بهره برداری از کشاورزان است. در این گزارش گفته است که شکر بارون raked در یک “ثروت باد آورده سود” از Rs100 میلیارد دلار در طول بحران شکر در این سال به تنهایی.

ذینفعان از کارخانه های تولید دخیل در تخلف بر اساس این گزارش شامل جهانگیر Tareen, PML-Q Moonis Elahi, PML-N جمهور شهباز شریف پسر Suleman شهباز فدرال و وزیر Khusro Bakhtyar نسبی عمر Shehryar و Omni Group.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net