‘مهاجران خوبی برای اقتصاد’: بوش در مرکز انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت اجرایی سفارش

جورج دبلیو بوش ریاست جمهوری, مرکز رسمی کتابخانه برای 43 رئیس جمهور ایالات متحده, انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر.

بوش مرکز استدلال در یک ویدیو ارسال شده به توییتر یکشنبه که محدودیت های مهاجرتی نمی جلوگیری از شیوع کروناویروس و این که ایالات متحده نیروی کار — با وجود گسترده رکود در اقتصاد — نیاز به واردات کارگران خارجی برای تکمیل نیروی کار.

این پیام بود حمله تهمت تصمیم به لحظه محدود کردن بسیاری از برنامه های کاربردی کارت سبز از اتباع خارجی به زندگی در خارج از کشور یک حرکت در نظر گرفته شده برای کاهش گسترش ویروس و کمک به کارگران ایالات متحده است.

دیده بان:

“متاسفانه این دستور اجرایی است و نمی خواهید برای به انجام رساندن هر کدام از این اهداف” لورا کالینز مدیر رشد اقتصادی برای بوش مرکز گفت: در این ویدئو.

“اول از همه ویروس تحت تاثیر قرار همه ما به همان اندازه. از آن مراقبت می کند که ما که هستیم و یا جایی که ما در حال از. زمان محدودیت های مسافرتی و قرنطینه پروتکل در جای خود قرار داده و از ما حمایت از گسترش ویروسی بدون در نظر گرفتن که در آن ما از” کالینز گفت:, و اضافه کرد که بدون نیاز وجود دارد برای جلوگیری از بیشتر اتباع خارجی از ورود به ایالات متحده

“ما می دانیم که قبل از همه گیر وجود دارد میلیون ها نفر از پر نشده مشاغل در ایالات متحده است. اگر فرض کنیم که در هر بازیابی تمام کسانی که شغل پشت هر آمریکایی است که می خواهد یک کار توانایی پر کردن شغل هایی وجود دارد,” او گفت:.

“ما هنوز در حال رفتن به کمبود و ما در حال رفتن به نیاز به مهاجران وجود دارد برای کمک به پر کردن آن شغل” کالینز در ادامه اشاره کرد که نیروی کار به اندازه کافی بزرگ نیست تا در تمام مشاغل موجود در کشور است.

پیام آمد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شده خود را به منظور مهاجرت در ماه گذشته. “ممنوعیت” است که به 60 روز گذشته ممنوع بسیاری از اتباع خارجی به زندگی در خارج از ایالات متحده از استفاده به صورت دائم وضعیت. منظور هنوز هم اجازه می دهد تا برای هزاران نفر از کارگران موقت برای ورود به ایالات متحده

از آنجا که COVID-19 بحران را مجبور متحده و محلات سراسر کشور تحت مستند اقتصاد ایالات متحده به سرعت فرو ریخت. فقط بیش از 30 میلیون مدعیان واصل شده اند از آنجا که بحران آغاز شد — در حدود نه درصد از کل جمعیت ایالات متحده.

حتی زمانی که ملت خود را حذف قرنطینه سفارشات کارشناسان انتظار نداریم که اقتصاد به سرعت سر و صدا بازگشت به قبل از coronavirus سطوح.

“اقتصاد نیست برای رفتن به بالا و در حال اجرا مانند قبل از آن بود” علامت Krikorian مدیر اجرایی مرکز مطالعات مهاجرت گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد در ماه گذشته. “این است که رفتن به سال دوباره جذب میلیون ها نفر که پرتاب شده است از کار را به یک بسیار متفاوت به دنبال اقتصاد است.” (مربوط به: ‘اپتیک ویرانگر’: مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده عمده معافیت داخل مهاجرت بان)

در تصویری کالینز ابراز احتیاط بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور مهاجرت تبدیل به دائم.

“ما می دانیم که مهاجران خوب برای اقتصاد است. ما می دانیم که آنها برای فرهنگ ما,” او اضافه شده در پیام ویدئویی.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im