فوری اولویت امنیت مردم: دولت در خاموش کردن از سایت های گردشگری, بناهای تاریخی,

توسط PTI

دهلی نو: در میان coronavirus ترساندن دولت در روز سه شنبه گفت: اولویت فوری است برای اطمینان از ایمنی از مردم و آن را به بعد از ارزیابی خسارات وارده توسط فرهنگ و صنعت گردشگری با توجه به محدودیت های بازدید کنندگان است.

در پاسخ به مجموعه ای از نمایش داده شد در طول این سوال ساعت, وزیر امور خارجه (مستقل شارژ) برای فرهنگ و گردشگری Prahlad سینگ پاتل گفت: دولت ممنوع بازدید توریستی و حتی ASI آثار تاریخی و معابد در حال خاموش شدن است.

“خانه آگاه است که اولویت ما این است که برای اطمینان از امنیت و ایمنی مردم است. من صحبت کردم به همه ذینفعان ما بررسی خواهد شد و زیان بعد” پاتل گفت: در مجلس.

وزارتخانه در حال هماهنگی برای جلوگیری از تاثیر coronavirus در کشور او اضافه شده است.

در پاسخ به یک پرس و جو که آیا دولت واگذار بهبود آثار باستانی به سرقت رفته و بتها را به صاحبان اصلی وزیر گفت: امور خارجی وزارت معاملات با این پس از آنها در حال بازیابی است.

در حال حاضر موارد بهبود در حال نگهداری در موزه دهلی.

پرسید: اگر دولت مرکزی می تواند بیش از تحقیق و تفحص در مورد سرقت در کشور گفت: این مرکز مسئول ASI بناهای تاریخی به تنهایی و نه دولت و بناهای تاریخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>