اسلام آباد: هیئتی از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) است که انتظار می رود برای رسیدن به, در پاکستان در روز دوشنبه, فوریه 3, برای مذاکرات به انتشار 6 $میلیارد تمدید تسهیلات صندوق را (EFF) سوم tranche.

با توجه به سازمان نماینده مقیم پاکستان ترزا Hazib صندوق بین المللی پول تیم را در مذاکره با پاکستان رهبری همان روز. این بحث را با دولت ادامه خواهد داد تا فوریه 13.

Hazib همچنین تایید کرد که بررسی هیئت را موضوع گزارش خود را در نتیجه از آن پاکستان مراجعه کنید. منابع گفت: هیئت صندوق بین المللی پول خواهد انجام یک بررسی فصلنامه اقتصاد کشور.

این ماموریت را نیز بررسی عملکرد های مختلف وزارتخانه ها و ادارات و همچنین به عنوان انرژی و اصلاحات مالیاتی.

صندوق بین المللی پول می گوید پاکستان ‘برنامه اصلاحات در مسیر’

در دسامبر 2019 پول وام موسسه گفت: پاکستان برنامه بود که در مسیر و در حال شروع به میوه, اما هشدار داد که خطرات باقی می ماند. در این بیانیه از صندوق بین المللی پول پس از آن تایید tranche دوم از $452 میلیون زیر 6 میلیارد دلار تمدید تسهیلات صندوق (EFF) برای پاکستان است.

هیئت اجرایی صندوق بین المللی پول در جولای 3 مورد تایید بود سه سال بسته کمک مالی به ارزش 6 میلیارد دلار به پاکستان است. به زودی پس از توافق امضا شد, پاکستان دریافت کرده بود اولین tranche از وام از $991.4 میلیون دلار از صندوق.

پس از هیئت اجرایی تصمیم معاون اول مدیر عامل و سرپرست صندلی دیوید لیپتون در بیانیه ای گفت که این کشور EFF برنامه بود که در مسیر و در حال شروع به میوه, اما هشدار داد که خطرات باقی می ماند.

لیپتون نیز نامیده می شود برای قوی مالکیت و ثابت قدم اجرای اصلاحات است که او نامیده می شد “بحرانی به entrench ثبات اقتصاد کلان و پشتیبانی قوی و متعادل رشد”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت