PPP رئیس بلاول بوتو زرداری. عکس: AFP

لاهور: PPP رئیس بلاول بوتو زرداری ناودان دولت در روز جمعه گفت که پولی بین المللی صندوق (IMF) ماموریت وارد شده بود در پاکستان به مذاکره با خود نمایندگان.

قرائتی صحبت شد به رسانه ها هنگامی که او به شدت انتقاد کرد در دولت گفت که ماموریت صندوق بین المللی پول در حال وارد پاکستان برای برگزاری مذاکرات با مردم خود.

او را متهم به هيأت دولت از غارت مردم خود حقوق اقتصادی گفت: زمانی که PPP در قدرت بود آن را با نزدیک شدن به صندوق بین المللی پول اما محافظت از منافع مردم.

“هر زمان که آنها می خواستند برای بار مردم پاکستان پس از آن ما خواهد مبارزه با آنها” گفت: مصطفی در حالی که صحبت کردن در مورد PPP تصمیم به رویکرد صندوق بین المللی پول.

“دولت است و تحقق وعده های آن ساخته شده و وعده های آنها ساخته شده بودند نادرست” گفت: PPP رئیس. او در ادامه اظهار تاسف کرد که دولت در زمان بیش از یک سال به رویکرد صندوق بین المللی پول بیش از یک بسته کمک مالی.

در جولای 3, صندوق بین المللی پول هیئت اجرایی مورد تایید بود سه سال بسته کمک مالی به ارزش 6 میلیارد دلار به پاکستان است. به زودی پس از توافق امضا شد, پاکستان دریافت کرده بود اولین tranche از وام از $991.4 میلیون دلار از صندوق.

PPP رئیس گفت که دولت نمی تواند سند اقتصاد در یک بروید که از آن می داند که یک “بزرگ بخش از اقتصاد پاکستان است مستند نشده”.

“شما در حال ساخت کسب و کار می ترسم. با تنظیم CNIC نیاز شما گرفته اند انرژی از اقتصاد” اظهار تاسف قرائتی. او افزود که دولت باید برای جلوگیری باور است که کسانی که در مالیات خالص فاسد هستند.

“این است که سیستم خود را که فاسد و ناکارآمد گفت:” PPP رئیس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im