صندوق بین المللی پول قدردانی PM عمران را سریع تسکین بسته می گوید: کار بر روی صندوق اضطراری درخواست

تصویر: Rodrigo Garrido/فایل

واشنگتن/KARACHI: صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) قدردانی نخست وزیر عمران خان را سریع تسکین بسته خود مدیر عامل گفت در یک بیانیه صادر جمعه اضافه کرد که بدن جهانی مشغول به کار بود در صندوق اضطراری درخواست

صندوق بین المللی پول مشغول به کار بود در پاکستان درخواست بودجه اضطراری برای مقابله با COVID-19 coronavirus همه گیر خود مدیر عامل گفت در یک بیانیه صادر جمعه و اضافه کرد که آن قدردانی این کشور حرکت سریع به امداد ارائه پاسخ به مردم است.

در بیانیه صندوق بین المللی پول MD Kristalina Georgieva اشاره کرد که چگونه پاکستان مشغول به کار بود به حل و فصل آن چالش های اقتصادی اما زمان نخست وزیر عمران خان دولت برای سرعت دادن چراغ سبز برای تسکین بسته به ارزش Rs1.2 تریلیون و همچنین به عنوان بانک دولتی پاکستان (SBP) برای آن “به موقع مجموعه ای از اقدامات”.

“نخست وزیر خان و دولت او باید به سرعت تصویب یک بسته محرک اقتصادی با هدف شامل گسترش ویروس و حمایت از خانواده های آسیب دیده و کسب و کار” Georgieva گفت.

“به طور مشابه بانک دولتی پاکستان اتخاذ کرده است به موقع مجموعه ای از اقدامات از جمله کاهش سیاست نرخ جدید refinancing امکانات به حمایت از جریان های اعتباری و موقت نظارتی اقدامات امداد,” او اضافه شده است.

تیم ‘کار در اسرع وقت’

بالای صندوق بین المللی پول رسمی به ذکر است که پاکستان به تازگی درخواست اضطراری کمک های مالی تحت جهانی بدن صندوق سریع ابزار تامین مالی (RFI) به آدرس تعادل در این کشور پرداخت مورد نیاز است. آن را “حمایت از سیاست های است که آن را ممکن است به طور مستقیم بودجه به سرعت به پاکستان آسیب دیده ترین بخش ها از جمله حمایت اجتماعی روزانه دستمزد حقوق بگیران و سیستم بهداشت و درمان” او گفت:.

“تیم ما در حال کار در اسرع وقت برای پاسخ به این درخواست به طوری که پیشنهاد می شود در نظر گرفته شده توسط صندوق بین المللی پول در هیئت اجرایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“در موازی مقامات باید مجددا تعهد خود را به سیاست های اصلاحات از جمله در زمان تنظیم تحت تمدید تسهیلات صندوق (EFF). این اصلاحات بسیار مهم برای تقویت پاکستان پتانسیل رشد برای ارائه گسترده ای را بر اساس منافع برای همه پاکستانی ها به خصوص بخش های آسیب پذیر از جمعیت” Georgieva اعلام کرد.

صندوق بین المللی پول قوی ایستاده بود و آماده بود برای حمایت از اجرای پاکستان را “بسیار مورد نیاز اقتصادی و اصلاحات ساختاری با هدف پرورش قوی و رشد پایدار”.

کمک مالی به تقریبا 12 میلیون نفر

یک روز قبل مشاور نخست وزیر در امور مالی Dr Abdul حافظ شیخ اعلام کرده بود که پاکستان در مذاکرات با صندوق بین المللی پول برای یک مبلغ اضافی به ارزش $1.4 میلیارد دلار با توجه به ادامه coronavirus بحران است.

“این مبلغ [از پول اضافی] جدا از زمان برنامه” دکتر شیخ گفته بود با اشاره به در جریان سه سال تمدید تسهیلات صندوق (EFF) به ارزش 6 میلیارد دلار. اقتصاد پاکستان در حال رشد بود قوی تر اما COVID-19 همه گیر شد دندانه آن را بطور قابل توجهی او اضافه شده بود.

مشاور به حال اعتراف کرد که حواله و جمع آوری مالیات بودند به احتمال زیاد به سقوط و رکود در فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور قریب الوقوع بود.

دولت که قرار بود به ارائه کمک های مالی به تقریبا 12 میلیون نفر در حالی که در حال حاضر تعداد پنج میلیون و او گفته بود که آنها داده می شود Rs3 000 در ماه است.

دکتر شیخ تا به حال بیشتر گفت: SBP قطع کرده و سیاست نرخ 2.25% و گفت که او می خواست برای بخش عمومی برنامه توسعه (PSDP) به ادامه خواهد داد به سرعت در حال.

‘حالت تعلیق در پرداخت بدهی’

همان روز بانک جهانی (WB) و صندوق بین المللی پول تا به حال به نام روز جهانی طلبکاران به حالت تعلیق در پرداخت وام از بین المللی انجمن توسعه (IDA) وام گرفتن از کشورهایی است که درخواست برای این پسوند به آدرس خود را در “فوری نقدینگی نیاز دارد”.

یک “جهانی حس برای کمک به کشورهای در حال توسعه به عنوان به خوبی به عنوان یک سیگنال قوی به بازارهای مالی” بسیار مهم بود که آنها تا به حال گفت: با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر.

پاکستان با استقبال از بیانیه امور اقتصادی وزیر حماد الازهر گفته بود زیر اعلام کرد که نخست وزیر “شده است اصرار این پس COVID-19 همه گیر”

“ما امیدواریم که آن را باید پذیرفت و ما نیز می خواهیم چند لترال برای تسکین بدهی خود را,” الازهر اضافه شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>