“من با عرض پوزش و با احترام بود که سه ماه پیش’: تاکر پرس کلی Loeffler در تجارت خودی اتهام

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson مصاحبه بحرانزده جمهوری گرجستان از سوی دیگر ، کلی Loeffler در جمعه شب برنامه “Tucker Carlson امشب.”

Loeffler و جمهوری خواه ایالت کارولینای شمالی ریچارد با مته سوراخ کردن گزارش به فروش می رسد میلیون ها دلار در سهام از اواخر ژانویه تا اواسط فوریه پس از یک بسته-درب سنا جلسه در مورد تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس جرقه اتهام تجارت خودی. شب گذشته, the Daily Caller, co-founder گفت, وجود ندارد و یک توضیح از این سناتور که با مته سوراخ کردن باید “استعفا از مجلس سنا و در صورت پیگرد قانونی برای تجارت خودی.”

قبل از آوردن در گرجستان سناتور کارلسون به او اعتباری برای سرعت در پاسخ به این اتهامات توضیح داد که یک شخص ثالث دسته نمونه کارها خود را.

کارلسون خواسته سناتور “که به طور خاص ساخته شده است که تصمیم گیری برای شما” به فروش این سهام و به همین دلیل او هر چند آنها ساخته شده است که تصمیم ؟

تماشا کنید:

“من تصمیم گرفتم که برای حفظ همان وضعیت که من تا به حال با صنعت خدمات مالی که به شخص ثالث فرد و مجموعه ای از مشاوران است که به طور کامل شارژ شده و قادر به ایجاد این معاملات در خود من به طوری که من مجبور به درگیر در هر یک از تصمیم گیری در اطراف این معاملات مالی” Loeffler, گفت:, و اضافه کرد که چنین عمل “کار خیلی خوبی در بخش خصوصی” و “نگه داشته ما را از نیاز به نگرانی ها در مورد تجارت خودی.”

با استناد به ماهیت سهام آن فروخته شد و این واقعیت است که بیشتر فروخته شد از خریداری کارلسون ادامه داد: به فشار Loeffler در “ساخته شده است که به طور خاص تصمیم گیری” برای او “و بر چه اساس است.”

بدون نام بردن از نام Loeffler مخالفت او “اطلاع داد تنها پس از آن معاملات هستند” ساخته شده و تا به حال هیچ می گویند: “در آنچه که اقدام به خرید و فروش در حال اجرا” و “آنچه که زمان است.”

هنوز هم راضی نیست که رادیو فردا میزبان ایفا تصویری Loeffler منتشر شده در مورد اقتصاد قوی در اطراف این زمان او در آزادسازی خرده فروشی سهام.

“نگاهی به گذشته شما فکر می کنم شاید شما باید آن اشاره شد شاید نه خوب بدیهی است که فقط با نمونه کارها خود را, شما باید بدانید که درست است؟” کارلسون پرسید. (مرتبط: Doug Collins ریپ کلی Loeffler برای آزادسازی سهام پس از جلسه خصوصی در Coronavirus تاثیر)

“این وضعیت به طور چشمگیری تغییر در فضای سه ماه. من فکر می کنم هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کرده اند که در آن ما می شود امروز و من فکر می کنم که چرا این مهم است که من درگیر در معاملات سهام” او پاسخ داد. “من نمی خواهم که به من توضیح اقدامات سه ماه پیش که من نمی نیاز به …”

“هیچ هیچ, که, نگه, ببخشید با احترام این نبود دو سه ماه پیش این بود که یک ماه پیش … آیا این سفر هر زنگ ها برای شما؟” کارلسون قطع شود. “شما می توانید به خواندن ترازنامه, بدیهی است, آن چیزی است که شما تمام عمر خود را تا زمانی که به تازگی. آیا شما فکر می کنم شاید این حاکی از چیزی شوم برای اقتصاد است. که فکر عبور از ذهن شما را؟”

Loeffler ادامه داد: برای حفظ موقعیت خود ادعا او اعتماد “حرفه ای است که مدیریت نمونه کارها.”

“من از آن من آن را دریافت و دوباره من هستم نه شما متهم از اجرای معاملات خود را و آن را برای تلفن های موبایل مانند شما نیست” گفت: کارلسون. “من فقط نگرانم که گسترده تر سوال از اطمینان عمومی است که اقتصاد خوب است و coronavirus اداره می شود که البته با توجه به موقعیت خود را شما می دانیم که این درست نیست.”

گرجستان سناتور نگهداری می شود که وجود دارد هیچ راهی برای دانستن “که در آن ما می خواهم ایستاده در مارس 20” قبل از امتناع از حدس و گمان در مورد اینکه آیا او همکار سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن باید تحت تعقیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>