‘من قصد ندارم به اجازه می دهد که به اتفاق می افتد’: گرجستان فرماندار در دفاع از طرح دعوی در دادگاه آتش سوزی در شهرداران ‘بازی سیاست’

جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ متهم دموکراتیک آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و دیگر رهبران محلی از “بازی سیاست” در این بحث بیش از coronavirus اقدامات است.

پس از صدور ایالت منظور اجرایی در این هفته است که میله های شهرداری از صدور اجباری ماسک حکم سختگیرانه تر از دولت دستورالعمل کمپ شکایت کرد شهر آتلانتا برای هجوم سفارش.

در طول شب جمعه “Ingraham زاویه” مصاحبه رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham بازی کلیپ لنس کف انتقاد کمپ را طرح دعوی در دادگاه و سپس خواسته گرجستان فرماندار پاسخ می دهند.

“اجازه بدهید به شما بگویم آنچه که واقعا در رفتن در گرجستان” کمپ گفت.

تماشا کنید:

“من کار بسیار سخت است هر روز کرده اند و برای مدت زمان طولانی در حال حاضر برای حفاظت از زندگی و همچنین معیشت هموطنان من” او ادامه داد. “ما باید شهرداران محلی که بازی سیاست است. آنها می خواهند به بازگشت به پناهگاه در محل. آنها می خواهند برای متوقف کردن در شخص ناهار خوری بدون اطلاع فقط کشیدن فرش از زیر مردم و من قصد ندارم به اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

“ما در حال مبارزه با دو جنگ در اینجا در حال حاضر یکی برای محافظت از زندگی بلکه برای حفاظت از معیشت و بنابراین من واصل طرح دعوی در دادگاه به آنها را متوقف کند زیرا این دستورات در تضاد با ایالتی که من باید اعدام برای بهداشت عمومی وضعیت اضطراری” او ادامه داد.

کمپ استدلال کرد که یک ایالت ماسک دستور نیست “مورد نیاز برای گرجی ها به انجام کار درست” و ابراز نا امید کننده در مقامات محلی که در میانهی شب اجرا “دستورات موجود در کتاب” در مورد کسب و کار و اجتماعی فاصله.

“به جای داشتن و دولت دستور اجرای دستورات است که ما باید مطمئن شوید که کسب و کار در زیر قوانین مردم به لحاظ اجتماعی فاصله,” کمپ گفت. “من صحبت کردن در مورد مردم با پوشیدن یک ماسک به عنوان مقدار به عنوان کسی. و به من گفت: امروز در کنفرانس مطبوعاتی, برای کسانی که نمی خواهید به پوشیدن ماسک, اگر شما یک بیماری است که مانع از آن یا نوعی از ترس و یا هر چیزی فقط به لحاظ اجتماعی فاصله خودتان است.” (مرتبط: لوئیزیانا AG انتقاد فرماندار ماسک دستور: “هنگامی که حقایق تغییرات خود حکم را تغییر دهید و همچنین’)

کمپ و Ingraham در ادامه به بحث اقتصادی انشعابات بیشتر مستندات باید آنها رخ می دهد.

فاکس نیوز میزبان پرسید: پس از آن کمپ اگر او احساس دموکرات می تواند ماهیگیری برای خاموش شدن به “کشیدن ترمز در بهبود” قبل از انتخابات.

“مردم نمی توانند آن را اداره کند” کمپ پاسخ داد. “من نمی قادر خواهد بود به صحبت می کنند به خود سیاست است. آن را قطعا به نظر می رسد مانند آنها در حال تلاش برای تضعیف ما بهبود اقتصادی.”

“این رو به همه گیر سیاست” او ادامه داد. “اما من می دانم که این صحبت به بیمارستان ما مدیران اجرائی آنها نمی توانند از طریق آنچه که ما قبل از انجام. آن را نمی خواهد از نظر مالی قابل دوام. آن را ورشکسته بیمارستان های ما. ما شنیده ایم از رستوران که اگر ما مجبور به تعطیل کردن دوباره اگر ما را مجبور به حرکت به دور از فرد ناهارخوری ما برای خوب است. و دولت ما نمی توانیم آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>