“من ساده و بی تکلف’ و ‘احمق’: ‘معجزه بر روی یخ هاکی افسانه مایک Eruzione حسرت پوشیدن Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه در طول رالی

“معجزه در یخ” افسانه هاکی مایک Eruzione گفت که او تاسف از قرار دادن بر روی “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع Feb. 21.

مغلوب ساختن پیشی جستن جشن سالگرد 40 از “معجزه در یخ” مدال طلا برنده احاطه شده در مرحله 1980 ایالات متحده آمریکا هاکی تیم. تیم ضرب و شتم اتحاد جماهیر شوروی در مسیر به موفقیت خود و ده نفر از آنها عینک “نگه داشتن امریکا بزرگ” کلاه به عنوان آنها ایستاده بود بر روی صحنه با مغلوب ساختن پیشی جستن. این تصمیم موجب واکنش با مردم گفت که کلاه نماد نفرت و نژاد پرستی.

“اگر ما می دانستیم که ما می رویم به شاش کردن این بسیاری از مردم ما احتمالا نمی خواهد که با قرار دادن کلاه بر” Eruzione, تیم کاپیتان گفت واشنگتن پست. “این سوال بزرگ در اینجا. بسیاری از چیزهای را که من کردم این بود ” شما بچه ها گفتند این سیاسی نیست اما زمانی که شما با قرار دادن کلاه بر شما از آن ساخته شده سیاسی است.'” (مرتبط: گذاشتن درپوش رئیس جمهور تهمت بهترین روز تا کنون)

تماشا کنید:

65 سال به ثمر رساند بازی-پیروزی در برابر اتحاد جماهیر شوروی سابق تیم هاکی در سال 1980. او اضافه کرد که او شگفت زده چگونه بسیاری از مردم خشمگین که این تیم به نظر می رسد در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من هرگز پیش بینی مقادیر زیادی از ایمیل نفرت و تهدید ما را دریافت کرده” با توجه به Eruzione, گفت که او حتی نمی در نظر بگیرید که مردم را به زحمت با کلاه. “من فقط آن را قرار داده است. من فکر. شاید این نشان می دهد من ساده و بی تکلف را نشان می دهد من احمق. من نمی دانم. من اصلا دنبال سیاست. من می دانم که او تا به حال برخی از مسائل و گفت: بسیاری از چیزهایی که مردم نمی مانند.”

Eruzione گفت که او دریافت کرده است بسیاری از پیام های حمله به او را برای “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه. او به همسرش گفت که “مردم فکر می کنم ما یک رسوایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>