توسط سرپرستان

دهلی نو: بمبئی پلیس در یک عملیات مشترک با ارتش هوش جامو و کشمیر را گران دو غیر قانونی VoIP مبادلات و سیم جعبه استفاده می شد که به دنبال اطلاعات از دفاع پرسنل و آن را مشکوک است که پاکستان راز آژانس خدمات ISI درگیر شد.

حملات انجام شده در اوتار پرادش را نویدا و کرالا Changaramukulam در روز پنج شنبه.

ارتش منابع گفت: عملکرد دو سیم جعبه های بدست آمده با 100 شکافها و تقریبی 200 سیم کارت همراه با دو روتر سه مودم آنتن و باتری و اتصالات از نویدا و Changaramukulam. اطلاعات اولیه در مورد رانندگی بود که به دست آمده ابراز نگرانی کرد.

در جریان این عملیات یک متهم دستگیر شد از Changermakulam.

در سپتامبر سال 2019 دفاع افراد از دریافت تماس از اعداد مشکوک به دنبال اطلاعات مرتبط با مهم دفاع تاسیسات. تماس گیرنده مطرح هویت ساختگی و دخالت ISI مشکوک شد.

تحقیقات بیشتر توسط اطلاعات نظامی و پلیس بمبئی نشان داد چند غیر قانونی VoIP مبادلات در اوتار پرادش و کرالا که روت کردن تماس های ورودی از پاکستان به محلی اعداد. این پس از آن استفاده می شود برای استخراج اطلاعات از دفاع از افراد است. بر اساس این اطلاعات پلیس بمبئی انجام عملیات مشترک با ارتش هوش.

مبادلات که تبدیل بین المللی تماس های صوتی نشات گرفته از پاکستان به محلی GSM, تماس, استفاده, چینی, سیم جعبه (جعبه مجهز به GSM و سیم کارت های محلی تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات). این سیم باکس نیز استفاده می شود پویا IMEI سیستم ساخته شده است که آنها را دشوار است به توان ردیابی. این سیستم شده است غیر قانونی اعلام شده توسط شرکت مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند است.

به عنوان سیستم های هند نمی تواند کنترل تماس های تولید شده در این سیستم ها از آنها استفاده می شود برای ضد ملی فعالیت, منابع گفت. بنابراین وزارت ارتباطات مجاز نیست به انتقال بین المللی تماس های VoIP از طریق تلفن معمولی شبکه است. سیم جعبه روش تقلب مالی به دولت هند و همچنین به شرکت های تلفن همراه, منابع گفت.

تحقیقات تا کنون نشان داده اند که گران بورس باعث ضرر و زیان درآمد در کرور روپیه به این کشور مخابراتی بخش. پس از آن کاوشگر تا به حال پس از آن نشان داد که کسانی که در بورس بودند در حال استفاده توسط خصمانه سازمان های اطلاعاتی به دنبال اطلاعات نظامی از طریق تماس و مطرح تهدید امنیتی برای کشور است.

پس از مقدماتی درخواست و تایید استفاده غیر مجاز سیم جعبه Dongri ایستگاه پلیس در ماهاراشترا تانه ثبت جرم و جنایت در زیر بخش 419, 420, 465, 468, 471, 120 (b) از قانون مجازات اسلامی (IPC) با بند 1 از تلگراف عمل 1885, بخش 4, 20, 25, با, بخش, 3, 6 هندی تلگراف بدون سیم عمل 1933 و هدایت تحقیقات به جرم شعبه دارد.

پروب جریان بود به تعیین هویت بیشتر افراد مشکوک درگیر می شود و مکان های مشابه دیگر تبادل. بازداشت های بیشتر به احتمال زیاد ساخته شده در این ارتباط به عنوان آنها نیز ممکن است مرتبط با به خطر انداختن هند امنیت داخلی ارتش منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de