‘غیر قانونی’: تهمت می رود پس از Tech غول, Google, Facebook برای “رادیکال چپ” تعصب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای ابراز حمایت خود از شکستن غالب شرکت های فن آوری در یک صدای جیر جیر شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را توییت می آید تنها چند ساعت پس از گزارش می دهد که وزارت دادگستری شد تهیه پیش نویس یک آنتی تراست طرح دعوی در دادگاه در برابر گوگل. سیاستمداران بلند می ترسید که گوگل و همسالان خود مانند Facebook و آمازون تبدیل شده اند بیش از حد غالب در صنعت خود.

“چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google. دولت در حال کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است. در ارتباط باشید و ارسال نام و رویدادها” مغلوب ساختن پیشی جستن است. (مرتبط: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد “دریدن” و مایکل فلین, همه در یک مکان)

دولت به طور کلی وکیل هستند و گزارش کار در کنار DOJ به پیش نویس دعاوی مشابه وی از سوی مامورین که گوگل را به نقض قوانین ضد تراست. تگزاس AG کن Paxton است که منجر به ائتلاف 51 AGs توجه کنیم. (مرتبط: اسناد و مدارک نور در رسانه ها نشت مرکزی به مایکل فلین مورد)

گوگل در بیانیه ای گفت به بلومبرگ که این شرکت در حال انجام تحقیقات led توسط وزارت دادگستری و دادستان کل پکستون” ادامه خواهد داد و “ارائه خدمات است که کمک به مصرف کنندگان حمایت هزاران نفر از کسب و کار و فعال کردن افزایش انتخاب و رقابت است.”

گزارش می دهد که DOJ در حال تهیه پیش نویس یک طرح دعوی در دادگاه لزوما به معنای یک دست کت و شلوار در نهایت ثبت شود. مقامات بررسی گوگل به دلایل مشابه در سال 2013 تنها برای پایان دادن به تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de