بمبی استاد توسعه نرم افزار برای تشخیص COVID-19 ظرف پنج ثانیه با استفاده از X-ری اسکن

توسط PTI

دهلی نو: یک بمبی-رورکی استاد ادعا می کند که توسعه یک نرم افزار است که می تواند تشخیص COVID-19 ظرف پنج ثانیه با استفاده از یک X-ری اسکن از بیمار مشکوک.

استاد که در زمان بیش از 40 روز را برای توسعه نرم افزار است ثبت یک ثبت اختراع برای همین و با نزدیک شدن به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای نقد و بررسی.

کمال Jain, یک استاد در موسسه مهندسی عمران گروه ادعا می کند که نرم افزار را نه تنها به کاهش هزینه های تست خواهد شد نیز کاهش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض متخصصان مراقبت های بهداشتی.

تا کنون هیچ تایید ادعای خود را توسط یک موسسه پزشکی.

“من برای اولین بار توسعه هوش مصنوعی مبتنی بر پایگاه داده و پس از تجزیه و تحلیل بیش از 60 ، 000 X-ری اسکن از جمله کسانی که از COVID-19 ذات الریه و سل در بیماران مبتلا به افتراق بین نوع گرفتگی قفسه سینه رنج می برد در این سه بیماری است. من نیز مورد تجزیه و تحلیل chest x-ray اطلاعاتی ایالات متحده NIH بالینی مرکز” جین گفت: PTI.

“با استفاده از این نرم افزار توسعه یافته توسط پزشکان به سادگی می توانید عکس ها را از یک فرد X-ray. این نرم افزار نه تنها طبقه بندی که آیا بیمار هیچ نشانه ای از ذات الریه از آن خواهد شد قادر به بگویید که آیا آن است که با توجه به COVID-19 یا سایر باکتری ها و همچنین اندازه گیری شدت عفونت. نتایج را می توان پردازش در عرض پنج ثانیه” او اضافه شده است.

جین گفت: این نرم افزار می تواند کمک به در دقیق غربالگری اولیه است که می تواند تکمیل تست بالینی برای کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار است.

“پنومونی ناشی از COVID-19 شدید است نسبت به سایر باکتری ها به عنوان تاثیر آن بر ریه ها به طور کامل از بخش های کوچکتر از ریه ها در موارد دیگر. این نرم افزار به تجزیه و تحلیل دو جانبه کدورت الگوی مایع ساخت تا در ریه ها و طبیعت انبوه و یا لخته اگر هر” استاد گفت.

“انواع مشابه آزمایش های در حال انجام توسط دانشگاه آمازون در ایالات متحده, اما شده است وجود دارد دستیابی به موفقیت و در عین حال” او ادعا کرد.

با توجه به اتحاد سلامت وزارت بهداشت مرگ و میر ناشی از COVID-19 گل رز به 718 و تعداد موارد به 23,077 در این کشور در روز جمعه.

تعداد فعال COVID-19 موارد 17,610 به عنوان 4,748 مردم شده اند درمان و مرخص و یک بیمار مهاجرت آن گفت.

این ICMR گفت: در مجموع 23,502 نمونه تایید شده است امتیاز مثبت برای coronavirus تا کنون.

سازمان دیده بان | بیش از 14000 coronavirus بیماران در هند انجام هر گونه علائم نشان می دهد ICMR

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im