IHC تبدیل کردن طومار علیه استقرار ‘ببر زور’

فایل

دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) در دوشنبه رد دادخواست علیه استقرار ببر زور – که تشکیل شد نخست وزیر عمران خان برای تعامل با جوانان در coronavirus مربوط به امداد رسانی در سراسر کشور است.

IHC رئیس دادگستری اطهر Minallah در زمان درخواست ثبت شده توسط رئیس اتحادیه شورای Rawat و دیگر نمایندگان محلی.

درخواست وکیل حمایت است که عملیات امداد انجام می شود باید از طریق انتخاب نمایندگان محلی به جای مربوط ببر زور در روند.

رد ثبت دادخواست IHC قاضی اظهار داشت که دادگاه نباید کشیده به مسائل سیاسی اما متقاضی باید رویکرد شهری را در فروم در این زمینه است.

در خارج از کشور ببر

هفته گذشته نخست وزیر ویژه دستیاران در خارج از کشور پاکستانی و جوانان در امور Zulfi بخاری و Usman Dar توافق شامل پاکستان مهاجر در جامعه در ‘کرونا امداد ببر زور’.

‘در خارج از کشور ببر و به آنها لقب خواهد اطمینان حاصل شود که جیره توزیع به درستی با کمک سخاوتمندانه مردم مى گفت. ‘در خارج از کشور ببر” و نیز جمع آوری کمک های مالی از افراد شناخته شده و munificent مردم او اضافه شده است.

“این کمک های مالی استفاده می شود به ارائه جیره های پاکستانی رشته در هر نقطه در جهان,” دستیار ویژه اضافه شده و اشاره کرد که این وزارت در خارج از کشور پاکستانی و توسعه منابع انسانی و المسلمین ‘کرونا امداد ببر زور’ را راه اندازی مشترک پورتال برای ثبت نام.

“مسئولیت اختصاص داده خواهد شد چند روز پس از مراحل ثبت نام” بخاری توضیح داد و اضافه کرد که یک وب سایت جدید بود که از دوشنبه آغاز شده برای این منظور است.

“خارج از کشور پاکستانی را [نیز] قادر به کمک به داعش تاج صندوق امداد از طریق وب سایت جدید,” او توضیح داد و اشاره کرد که مبارزه رمان coronavirus شد یک کار بزرگ برای PM عمران و دولت او.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de