IHC قوانین SAPM علی نواز انتصاب به عنوان رئیس دولت محلی کمیسیون تهی و خالی

عکس: فایل

اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) در چهار شنبه دستور ویژه معاون نخست وزیر در CDA امور علی نواز Awan بود حذف به عنوان رئیس دولت محلی کمیسیون اعلام انتصاب خود باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

عدالت Mohsin اختر کیانی از IHC اعلام کرد نواز انتصاب به عنوان رئیس این کمیسیون باطل در طول یک جلسه به درخواست ثبت شده توسط اسلام آباد شهردار شیخ انصار عزیز.

دادگاه عالی حکم داد که نواز انتصاب به عنوان رئیس این کمیسیون برگزار شد و در برابر اصول اخلاقی و کارگردانی مقامات مربوطه برای آماده سازی نقش رئیس در ظرف شش ماه.

تقلا از جنگ بین دولت محلی کمیسیون, اسلام آباد, شهردار

یک یدک کش از جنگ بین دولت های محلی و کمیسیون و شهردار اسلام آباد در جریان بوده است در طول چند ماه گذشته پس از شهردار معلق شده بود توسط وزارت کشور.

نواز رئیس کمیسیون توصیه کرده بود که اسلام آباد شهردار بود به حالت تعلیق از خدمات برای یک دوره 90 روز پس از ارجاع شده بود در برابر او.

مرجع ثبت در برابر عزیز — که وابسته به حزب مخالف PML-N — ادعا شده که او با سوء استفاده از قدرت خود را با استفاده از کارکنان برای استفاده شخصی و عامل رسمی وسایل نقلیه است که گزارش خود را فراتر از حق.

مرجع ثبت شده توسط همایون اختر عضو اداره توسعه پایتخت (CDA) و اقدام ارشد شهری (CMO).

انصار به چالش کشیده تعلیق خود را با موفقیت به ماه گذشته IHC کنار وزارت کشور دستور تعلیق خود را برای 90 روز و به کارگردانی او را به خود را از سر وظیفه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de