IHC رد سینتیا دادخواست علیه FIA بررسی

عکس: فایل

اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) ما را رد کرد, وبلاگ نویس, Cynthia D Ritchie دادخواست در برابر یک قاضی بخشنامه به FIA به فایل مورد در برابر او ژئونیوز گزارش داد.

ریتچی به چالش کشیده بود منظور از جلسات اضافی قاضی آباد در دادگاه عالی گفت که FIA باید ثبت نام یک مورد در برابر او را به عنوان او تا به حال نه مرتکب هیچ جرم و جنایت است.

دادگاه روز دوشنبه گفت که آن را نمی تواند دخالت در FIA را تحقیقات و دستور داد که آژانس به ادامه آن پروب به ما وبلاگ نویس با توجه به قانون.

این دادخواست علیه حکم شنیده شد توسط IHC رئیس دادگستری اطهر Minallah که در آن وکیل عمران, زیبا ملک به نظر می رسد در دادگاه به نمایندگی از Ritchie.

در طول دادرسی, وکیل, عمران, زیبا مالک به عنوان خوانده شده تصمیم جلسه قاضی با توجه به ثبت نام از این مورد که رئیس دادگستری پرسید که چگونه او تحت تاثیر این تصمیم است.

درخواست وکیل پاسخ داد که وجود دارد جنبه های دیگر به این تصمیم.

عدالت Minallah حال اظهار داشت که به منظور ثبت نام یک مورد به طور مستقیم و افزود که اداره تحقیقات فدرال (FIA) شده بود دستور داد به انجام یک تحقیق ،

مدافع عمران, زیبا گفته بود که ما[دادخواهان] نه اعتراض به این پرسش تنها به ثبت نام در این مورد.

در این راستا عدالت Minallah گفته بود که دادگاه نمی خواهد به شایستگی از این مورد است.

پس از شنیدن استدلال رئیس دادگستری این سایت متعلق حکم.

اضافی منطقه و جلسات قاضی (ASJ) جهانگیر Awan تا به حال به کارگردانی FIA برای ثبت یک مورد در برابر Ritchie که وارد آزار و اذیت اتهامات علیه PPP رهبری پس از یک شکاف با حزب.

درخواست PPP اسلام آباد جمهور شکیل عباسی روز شنبه در حال ثبت یک دادخواست بیان کرد که ریچی ساخته شده بود اتهامات بی اساس علیه نخست وزیر سابق بی نظیر بوتو و یک مورد ثبت شود باید در برابر او.

در آن دو صفحه حکم دادگاه گفت: “ما تا به حال وبلاگ نویس را تکذیب کرد که او ایجاد این صدای جیر جیر در رسانه های اجتماعی.

‘رحمان ملک شد, منبع اطلاعات در مورد بی نظیر بوتو’

Ritiche گفت که او در اوایل رسانه های اجتماعی پست های که زده اغتشاش در سیاست پاکستان تا به حال هیچ نیت به بدگویی یا بدنام کردن کسی به جای او توییتهایی خارج از متن گرفته شد.

صحبت کردن با رسانه های خارج از IHC, Ritchie نگهداری می شود که او تا به حال مطلع در سفارت ایالات متحده در مورد آنچه اتفاق افتاده بود برای او در سال 2011 است و هنوز هم در تماس با شهروند آمریکایی خدمات.

“مردی که به من حمله کرد یک مرد از نفوذ در [پاکستان حزب مردم]PPP [حاکم] era, بنابراین من نمی تواند درک دلیل به اطلاع مقامات پاکستانی در مورد حادثه” او گفت:, و اضافه کرد که او گفت: همه چیز در مورد نخست وزیر سابق بی نظیر بوتو توسط وزیر کشور آن زمان رحمان ملک.

Ritchie متهم PPP رهبری از ‘آزار’ و ‘manhandling’

در یک ویدئو پخش زنده در Facebook, Ritchie ادعا کرده بود که با یکی از اعضای ارشد تا به حال تجاوز به او در حالی که دو نفر دیگر تا به حال “بکارت” خود را در یک جداگانه مناسبت.

او اظهار داشت که حوادث رخ داده در سال 2011 زمانی که PPP در قدرت بود و زمانی که فردی او را متهم به تجاوز به عنف شده بود یک وزیر ارشد. ژئونیوز تلاش برای رسیدن به متهم و نظر اما هیچ پاسخی دریافت نکرده است.

Ritchie تا به حال بیشتر از ادعایی است که دو ارشد دیگر رهبران حزب — فدرال وزیر و نخست وزیر سابق Yousuf Raza Gillani (که علنا در پاسخ به این اتهام) — تا به حال “جسمی manhandled” او هنگامی که دومی “اقامت داشت رئیس جمهور در خانه”.

در بعدی متنی post on Facebook, Ritchie گفته بود که به اتهام تجاوز به عنف حادثه رخ داده بود در متهم اقامت در اسلام آباد وزیر را محاصره در سال 2011 “در [زمان] OBL (اسامه بن لادن) حادثه”.

“من فکر کردم آن یک جلسه در مورد ویزای من اما من گل داده [و] یک آمپول” او ادعا کرد و افزود که او “سکوت” در مورد این حادثه به دلیل “که در [حاکم دولت] کمک خواهد کرد که من در برابر این [متهم وزیر]?”

اما او گفت: او بگویید کسی در مورد این حادثه در سفارت آمریکا در سال 2011 اما “با توجه به “مایع’ وضعیت ‘پیچیده’ روابط” بین واشنگتن و اسلام آباد گفت: “پاسخ “کمتر از کافی”.

PPP حرکت FIA در برابر Ritchie بیش از ‘افترا آمیز سخنان و

پیش از این حزب مردم درخواست کرده بود که اداره تحقیقات فدرال را (FIA) Cyber crime بال به اقدام فوری و شروع اقدامات علیه سینتیا D. Ritchie برای “بسیار موهن و افترا آمیز سخنان” با توجه به بی نظیر بوتو.

“از طریق این نرم افزار آن است که به اطلاع شما که یک زن که می رود به نام سینتیا D Ritchie در توییتر گذشت بسیار موهن و افترا آمیز اظهارات در مورد شهید Mohtarma بی نظیر بوتو از طریق توییتر خود مسئولیت رسیدگی به/حساب” نامه مورخ 28 مه بخوانید.

“اظهارات او در حال نادرست نادرست defamating و دشنام به عنوان آنها باعث درد بسیار زیاد و عذاب به میلیون ها نفر در سراسر پاکستان که حرمت و نگه شهید Mohtarma بی نظیر بوتو در اعتماد به نفس بالا ،

“دفتر شما درخواست برای اقدام فوری و شروع اقدامات علیه این زن به عنوان تجویز شده توسط قانون و تحت قیمومیت. یک کپی از صدای جیر جیر یک تصویر واقعی از بیمار و نفرت انگیز ذهن متصل است با برنامه” در این نامه اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net