اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد ممنوع در روز پنج شنبه تنبیه بدنی در مدارس تحت دولت فدرال است.

دادگاه عالی شنیده می شود در مورد دادخواست از خواننده Shehzad Roy است که درگیر در فعالیت های مربوط به آموزش و پرورش اصلاحات پس از سال.

در دادخواست خود را روی خواسته دادگاه به لغو بخش 89 قانون مجازات پاکستان (PPC) که اجازه می دهد تا پدر و مادر و سرپرستان و معلمان به استفاده از تنبیه بدنی در “حسن نیت”.

IHC رئیس دادگستری اطهر Minallah بود که ریاست این مورد اظهار داشت که مجلس تا به حال نیز مشغول به کار در یک لایحه در تنبیه بدنی.

در طول جلسه Roy از طریق وکیل خود به دادگاه اطلاع داد که یک کودک را در لاهور به دلیل تنبیه بدنی.

Roy وکیل گفت که مجلس می تواند ادامه کار در عبور از این لایحه اما این مجازات باید ممنوع شود.

IHC قاضی Minallah گفت که ماده 14 قانون اساسی کمک های مالی کودکان حق کرامت و احترام است.

عدالت Minallah پس از آن به حالت تعلیق در بخش 89 از PPC در federal capital territory تا مورد نتيجه و دستور دولت برای ارائه پاسخ خود به این درخواست توسط 5 مارس.

صحبت کردن با Geo پاکستانروی قدردانی نظم و تشکر دادگاه برای اعمال ممنوعیت موقت بر روی این موضوع تا مورد رسیدگی رسیدن به یک نتیجه گیری.

“ما یک قانون در سند اما جدای از آن ما ندارد و قانون در هر نقطه در پاکستان ممنوعیت ضرب و شتم کودکان در مدارس وجود دارد تنها دستور اجرایی در حال حاضر گفت:” خواننده.

بخش 89 قانون مجازات پاکستان

عمل انجام شده در ایمان خوب برای نفع کودک یا مجنون فرد توسط و یا با رضایت نگهبان:

چیزی است که انجام می شود در ایمان خوب به نفع یک فرد زیر دوازده سال سن و یا نادرست از ذهن و یا با رضایت یا صریح یا ضمنی از نگهبان یا دیگر فرد با داشتن قانونی مسئول است که فرد یک جرم با دلیل از هر گونه آسیب است که ممکن است باعث شود و یا در نظر گرفته شده توسط فاعل به علت و یا شناخته می شود توسط نماینده به احتمال زیاد به علت به آن شخص:

ارائه شده

اول: که این استثنا باید گسترش به عمدی باعث مرگ و یا به تلاش برای علت مرگ;

ثانیا: این که این استثنا باید گسترش به انجام هر کاری است که شخص انجام آن می داند که به احتمال زیاد به علت مرگ برای هر هدف دیگر از جلوگیری از مرگ یا شدید صدمه دیده است و یا درمان هر نوع شدید بیماری و یا ضعف;

ثالثا: که این استثنا باید گسترش به داوطلبانه باعث شدید صدمه دیده و یا به این اقدام به علت شدید صدمه دیده است مگر اینکه آن را برای جلوگیری از مرگ یا شدید صدمه دیده و یا درمان هر نوع شدید بیماری و یا ضعف;

چهارم: که این استثنا باید گسترش به abetment هر جرم به ارتکاب کدام جرم این امر را گسترش دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو