IHC سفارشات PEMRA برای بازگرداندن ژئونیوز به تعداد اصلی در تلویزیون


اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد در حالی که از شنیدن یک مورد مربوط به سقوط از ژئونیوز به تعداد پایین و بسته شدن آن به دستور پاکستان رسانه های الکترونیکی سازمان تنظیم مقررات (PEMRA) در چهار شنبه برای بازگرداندن کانال اصلی آن اعداد در تلویزیون کانال های دنباله.

رئیس دادگستری دادگاه عالی اسلام آباد به عدالت اطهر Minallah شنیده دادخواست امروز که ارسال شده است و از طریق وکیل مدافع جهانگیر Jadoon توسط Raja Ahsan محمود Satti.

دادگاه حکم داد که PEMRA خواهد اطمینان حاصل شود که شکایت از آن را دخالت در تلویزیون کانال های پخش در حال حل و فصل شود. “این افسر مربوطه نیاز به برآورده دادگاه که PEMRA است که انجام آن در قانون اساسی مسئولیت” اظهار داشت: دادگاه است.

IHC زودتر با صدور اعلامیه به PEMRA و دستیار ویژه به PM در اطلاعات و پخش Firdous عاشق Awan در یک مورد مربوط به بسته شدن و سقوط از ژئونیوز به پایین اعداد در تلویزیون کانال دنباله.

وکیل مدافع Jadoon ارائه استدلال بیان کرد که رسانه ها یکی از اساسی ترین رکن جامعه است و این موضوع مربوط به آزادی بیان و حقوق اساسی.

این وکیل مدافع گفت که اگر دولت irked با هر گونه اقدام از رسانه ها, پلت فرم از PEMRA وجود دارد به منظور بالا بردن موضوع است.

در استدلال وکیل اشاره کرد که Geo News مواجه شده است و مسائل مشابه در گذشته و اضافه کرد که آن را به حق به مشاهده کانال تلویزیون خود را انتخاب.

این وکیل مدافع همچنین ارائه قبل از دادگاه چند از مراجع زودتر از احکام دیوان عالی کشور در رابطه با این موضوع.

دادگاه عالی پس از بحث با صدور اعلامیه به کسانی که نامزد شده در این طومار از جمله وزیر اطلاعات و تکنولوژی SAPM Awan و PEMRA رئیس Saleem Baig.

دادگاه به دنبال پاسخ از افراد نامزد شده در این مورد در برابر اتهامات.

دادگاه همچنین خواسته PEMRA رئیس به معرفی یک نفر از طرف او است که می تواند به نظر می رسد قبل از آن در جلسه بعدی.

IHC پس از آن موکول دادرسی این پرونده تا مارس 24.

‘مردم در پرداخت هزینه های برای مشاهده کانال خود انتخاب’

وکیل مدافع Jadoon در حالی که صحبت با رسانه ها پس از این جلسه گفت که او تا به حال سوال مطرح شده در دادگاه در مورد اخبار جغرافیایی در حال هدف قرار دادند.

“مردم در پرداخت هزینه به اپراتورهای کابلی به طوری که آنها می توانید کانال های خود را از انتخاب” گفت: Jadoon. او گفت که در اوایل PEMRA داشته باشید قبل از SC که آن را نمی خواهد مزاحم Geo News افزود که IHC را احضار کرده PEMRA مقامات به پاسخ در مارس 24 در این زمینه است.

این وکیل افزود: IHC بود و همچنین اطلاع در مورد کانال در حال تنزل به پایین اعداد در دادگاه محل به عنوان به خوبی.

کردم شواهدی از اپراتورهای کابلی جدا کردن صندلی ژئونیوز به کاهش تعداد: حمید میر

ارشد لنگر حمید میر همچنین خطاب به رسانه ها گفت که آنها مدارک و شواهد از اپراتورهای کابلی خواسته بودن به فشار کانال به پایین اعداد و ارائه اطلاعات قبل از دادگاه عالی در جلسه بعدی.

ارشد روزنامه نگار در ادامه گفت که وکیل مدافع را ارائه کرده بود اشاره به مشابه دادخواست به دادگاه راس که در آن دادگاه حکم داد که PEMRA باید عینی پس از هر کانال تلویزیون منافع.

در یکی از موارد قبلی قبل از SC PEMRA کرده بود با صدور بیانیه ای مرتبط با نگران کننده نیست دنباله ای از کانال های.

او گفت که دو احکام دادگاه راس شده اند مسخره گرفته.

در مارس 13, اپراتورهای کابلی در سرتاسر پاکستان شروع به دریافت سفارشات بلافاصله تعطیل Geo TV پخش یا تنزل کانال به پایین اعداد در تلویزیون لیست کانال.

دستورالعمل صادر شده درست بعد از SAPM Dr Firdous عاشق Awan به این نتیجه رسیدند او در کنفرانس مطبوعاتی مربوط به دستگیری جانگ Geo گروه Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman.

این بود گزارش داد که بسته شدن از اخبار جغرافیایی در آمد دستورات از PEMRA اما PEMRA رئیس خود را تکذیب کرد او صادر شده و هر گونه سفارشات به آن اثر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im