IHC lambastes وزارت آب و هوا تغییر بیش از بدرفتاری با حیوانات باغ وحش

IHC lambastes وزارت آب و هوا تغییر بیش از بدرفتاری با حیوانات باغ وحش

اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) در روز پنج شنبه در انتقاد به وزارت آب و هوا تغییر برای درگیر شدن در سیاست بیش از حیوانات باغ وحش — به خصوص کسانی که در پایتخت فدرال را Marghazar باغ وحش با رئیس دادگستری اطهر Minallah مشاهده است که “سر ما آویزان باید با شرم” برای بدرفتاری از “مخلوق”.

در طول یک جلسه بیش از تاخیر در انتقال خرس از اسلام آباد Marghazar وحش عدالت Minallah ابراز خشم بیش از یک عدم حفاظت از داده به خرس و همچنین موضوع انتقال آنها به جاهای دیگر.

بالا قاضی مشاهده شده است که حداقل 40 زرافه آورده بودند به باغ وحش از خارج از کشور و “همه آنها مرده اند”.

“سر ما قطع باید با شرم! وزارت آب و هوا تغییر مسئول از جمله درمان از حیوانات,” او گفت:.

“در کل این مورد را تنها درگیر در فعالیت سیاسی. وزارت تغییر آب و هوا است که تنها علاقه مند به ساخت اظهارات و درگیر سیاست است. [آن] است که مسئول آسیب رساندن به موجودات خدا,” او اضافه شده است.

Balkasar پناهگاه دستور داد برای کمک به

قاضی همچنین به ذکر است که دادگاه با رعایت رفتار هر کس درگیر شدن در سیاست بیش از حیوانات باغ وحش.

مدیر Balkasar پناهگاه دکتر فخار همچنین به نظر می رسد در طول جلسه دادگاه گفت: خرس شد امن تر در اسلام آباد از این پناهگاه در شهر در Chakwal.

“Balkasar یک فضای کوچکتر برای خرس از اسلام آباد Marghazar باغ وحش” دکتر فخار به دادگاه گفت.

IHC با این حال اظهار داشت که اگر چه Balkasar محراب یک ملک خصوصی خود را دولت باید کمک به دولت انتقال خرس. دادگاه همچنین کارگردانی این وزارتخانه از تغییر آب و هوا به تصمیم گیری در خرس توسط اوت 3.

Lioness مرده شیر نزدیک شدن مرگ

اوایل امروز گزارش آمده است که lioness در اسلام آباد Marghazar باغ وحش مرده بود و شیر نزدیک شدن مرگ است.

یک تصویری به دست آمده توسط Geo اخبار حاکی از سوء مدیریت در این باغ وحش که از شیر گرفته شد از قفس خود. با توجه به کلیپ های کارکنان باغ وحش تا به حال آتش زدن در قفس و استفاده از چوب برای ترساندن حیوانات, اما آن را وحشت زده و سردرگم به جای.

منابع مطلع ژئونیوز که شیر صدمات پایدار با توجه به کارکنان سوء مدیریت در طول انتقال آن از Marghazar باغ وحش به لاهور. حیوان بیماری بود و نه آنها اضافه شده است.

منابع بیشتر تاکید چگونه حیوانات مختلف از جمله گوزن و پرندگان زخمی شدند, در اوایل فرایند انتقال. علاوه بر این سه بلژیکی آبی گاو و شتر نیز درگذشت در طول انتقال.

متعدد حیوانات در اسلام آباد باغ وحش مرده

باغ وحش مقامات از سوی دیگر اذعان کرد که شش گوزن مرده بود در طول انتقال تا کنون. این شامل دو خال خال آهو دو الک و یک غزال هندی.

علاوه بر این, آنها اذعان کرد که یک بلژیکی گاو آبی و همچنین به عنوان یک lion, lioness و شترمرغ در هر حال نیز درگذشت. مقامات گفتند که پرنده مرده بود به دلیل یک پارچه گره خورده بیش از صورت خود را.

در این راستا جانور شناس اظهار کرده اند که دلیل حيوانات در حال مرگ بود انتقال فرآیندهای انجام شده در طول شرایط آب و هوایی نامساعد.

آب و هوای سرد و از سوی دیگر یک انتخاب خوب برای تغییر از حیوانات ،

‘بسیاری از مسائل در پاکستان اسیر امکانات

پاکستان فصل از بیابان حفاظت سازمان صندوق جهانی طبیعت نیز با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این شیر بدرفتاری در اسلام آباد باغ وحش.

WWF-پاکستان “اعلام کرد که ناامیدی به اسلام آباد, مدیریت حیات وحش هیئت مدیره (IWMB) و امیدوار است که کسانی که مسئول خواهد بود به عدالت به ارمغان آورد برای این دافعه عمل” را که در توییتر.

“در پی این حادثه به عنوان یک اعتراض WWF-پاکستان نیز پا را از هیئت مدیره از IWMB از آن شده است یک عضو برای چندین سال” به آن اضافه شده است.

سازمان های غیر دولتی اشاره کرد که وجود دارد تقسیم عددی بر مضرب نمونه از باغ وحش حمایت از حفاظت از حیات وحش و کمک به بازگرداندن گونه های در معرض خطر از آستانه انقراض. اما “وجود دارد بسیاری از مسائل مرتبط با رفاه حیوانات در اسیر امکانات در پاکستان است که نیاز به توجه فوری” آن اضافه شده است.

“بنابراین WWF-پاکستان پیشنهاد کرده است برای کمک به بهبود وضعیت باغ وحش ها در کشور است و لابی برای باغ وحش استانداردها و قوانین ارتقای سطح همکاری ها و ظرفیت ها به طور کلی بهبود محیط زیست برای حیوانات” به آن اضافه شده است.

در یک نامربوط و توسعه و اسناد برای انتقال Kaavan فیل به کامبوج تهيه شده اند گفته منابع خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>