IHC کمک های مالی وثیقه به PML-N رهبران احسن اقبال شهيد Khaqan عباسی


اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد روز سه شنبه تصویب وثيقه PML-N رهبر احسن اقبال و شهيد Khaqan عباسی در مربوطه فساد مراجع است.

احسن اقبال به قید وثیقه در برابر اوراق قرضه به ارزش Rs10 میلیون در نارووال ورزشی شهرستان فساد حالی که IHC به قید وثیقه به شهید عباسی در ترمینال LNG مورد.

PML-N رهبر احسن اقبال دستگیر شد و در ماه دسامبر توسط ملی پاسخگویی دفتر (NAB) را به عنوان او به نظر می رسد قبل از آن در رابطه با فساد مورد.

IHC دو قاضی نیمکت تحت رئیس دادگستری IHC اطهر Minullah شنیده مورد امروز است.

در این جلسه اضافی دادستان کل NAB مخالف وثیقه و گفت که اگر مشکوک است به قید وثیقه و سپس آن را می تواند مختل مورد ضبط.

در طول بحث عدالت Minallah اظهار داشت که دستگیری یک مظنون برای بازجویی از او را نشان می دهد بی کفایتی در بخشی از این تحقیقات افسر و یک مظنون است تا گناه و جرم ثابت شده است در برابر او.

این APG ناب و پس از آن گفت که اگر PML-N رهبر تسلیم گذرنامه خود را و به نظر می رسد در هنگام احضار توسط دادگاه سپس او هیچ اعتراضی.

ناب آغاز کرده بود در حال بررسی این مجموعه در ماه جولای سال 2018 است. آن را ساخته شده است در هزینه های سرسام آور بیش از Rs3 000 میلیون.

NAB, بررسی تیم نیز بازدید نارووال ورزشی شهرستان پروژه در ماه نوامبر به امن سوابق.

مگا سرمایه گذاری یکی از اصلی پروژه های طراحی و توسعه تحت سابق وزیر برنامه ریزی احسن اقبال در طول PML-N تصدی.

شهيد Khaqan عباسی به قید وثیقه در مورد LNG

IHC عدالت Minallah شنیده ترمینال LNG مورد روز سه شنبه در برابر نخست وزیر سابق و PML-N رهبر شهيد Khaqan عباسی.

در دادگاه قاضی اعلام کرد که در مورد پنجاب تدارکات سازمان تنظیم مقررات (PPRA) قوانین اعمال نمی شود به عنوان بودجه عمومی استفاده نشده بود.

“اگر در موضوع بودجه عمومی نیست استفاده می شود و سپس آنچه که در مورد شما ساخته شده پس گفت:” قاضی.

که اضافی دادستان NAB گفت که عباسی آزار اقتدار خود را در ترمینال LNG پروژه اضافه کرد که این وزارتخانه به کار گرفته تمامی مراحل حتی به استثنای OGRA.

دادگاه پس از آن به قید وثیقه به عباسی در برابر اوراق قرضه به ارزش Rs10 میلیون.

در سال گذشته دستگیر کرده بودند دستگیر شهيد Khaqan عباسی در مورد اتهام فساد در حالی که اعطای چند میلیارد روپیه قرارداد برای واردات LNG در سال 2013 زمانی که او وزیر نفت و منابع طبیعی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>