IHC رد درخواست برای بازگشایی مدارس خصوصی در طول همه گیر


اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد روز دوشنبه با رد درخواست برای بازگشایی مدارس خصوصی گفت که آن را از دادگاه به دخالت در امور اجرایی.

IHC تحت رئیس دادگستری اطهر Minullah بود شنیدن دادخواست مربوط به بازگشایی مدارس. متقاضی وکیل در استدلال او گفت که مردم مشاغل مربوط به مدارس خصوصی بودند در معرض خطر با توجه به مدارس بسته بودن.

تاسف خوردن در مورد تصمیم دولت به منظور بسته شدن مدارس, درخواست وکیل استدلال کرد که سیاست نقض اساسی حقوق عمومی است. در این IHC قاضی اظهار داشت که کروناویروس یک چالش برای کل کشور است.

“چرا شما می خواهید مدارس برای بازگشایی? این کار اجرایی نشده از دادگاه, دادگاه نمی تواند دخالت در کار اجرایی ، اظهار داشت: CJ IHC Minallah.

قاضی گفت که این کار از دولت برای مقابله با کروناویروس. “ما باز دادگاه در نظر داشتن سیاست های دولت را,” او گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر شماره یک اولویت بود برای صرفه جویی در زندگی مردم است.

قاضی اظهار داشت که حتی کشورهای توسعه یافته نمی بازگشایی مدارس. وکیل در پاسخ گفت که دولت چیزی را نه به صورت خصوصی معلمان مدرسه که رئیس دادگستری گفت که آنها می تواند تسلیم شکایت مربوطه و اقتدار دولت.

دادگاه بعد از رد این درخواست پس از متقاضی تصمیم به آن را برداشت.

دولت فدرال تعطیل مدارس در سراسر کشور از مارس 7 برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. این بود که قبلا تصمیم گرفت که


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de