IHC انتقاد از دولت برای عدم کنترل قیمت شکر احضار جلسه بعدی در تاریخ 19 ژوئن


اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) رئیس دادگستری اطهر Minallah روز دوشنبه ناودان دولت پس از پاکستان شکر آسیاب انجمن (PMSA) حاضر به رعایت دستور دادگاه از تهیه قند در کاهش نرخ Rs70/کیلوگرم.

در طول امروز شنوایی عدالت Minallah به دنبال اجرای گزارش از اضافی دادستان کل طارق Khokhar و پرسید که آیا شکر بود که به فروش می رسد برای Rs70/kg طبق دستور دادگاه هفته گذشته است.

“مکاتبات بین دولت و PMSA در جریان است در مورد این موضوع اما قند موجود نیست در بازار در Rs70/kg” Khokhar پاسخ داد.

به این CJ Minallah گفت که ماندن سفارش صادر شده بود مشروط با شکر در حال ارائه به توده ها در کاهش نرخ. “موقت اقامت مشروط بر این موضوع است. در این جلسه در این مورد برگزار می شود, زودتر,” او گفت:.

“دادگاه نمی تواند رفع این قیمت اگر قیمت ها تنظیم شده است توسط مقامات آن است که کار اجرایی برای اطمینان دستور دادگاه ها به دنبال” CJ Minallah تأکید کرد.

است که ضابط سفارش بیش از ؟ خواسته Khokhar به آن CJ در پاسخ گفت که وجود دارد بدون استفاده از سفارش ضابط اگر آن منطبق نیست و تحت شرایط داده می شود.

دادگاه پس از آن به تصویب دولت درخواست برای تبدیل شدن به یک حزب در نیشکر کشاورز کارخانه قند مورد و ثابت شنوایی برای 19 ژوئن.

هفته گذشته IHC محروم بود دولت از اقدام در شکر تحقیق گزارش کمیسیون صدور دستورات برای این محصول به فروش می رسد در نرخ Rs70/kg برای 10 روز آینده.

10 روز اقامت سفارش صادر شده توسط رئیس دادگستری اطهر Minallah بود که از شنیدن درخواست ها را در برابر قند تحقیق گزارش کمیسیون.

شکر آسیاب صاحبان شکایت در معرض یک “رسانه های آزمایشی’

شکر آسیاب’ صاحبان منتقل شده بود دادگاه پس از دولت گفت: این امر پس از تمام کسانی که مسئول افزایش قیمت شکر.

شکر آسیاب صاحبان وکلای تا به حال ادعایی که رسانه های آزمایشی که انجام شد در برابر آنها از طریق دولت های ویژه دستیاران و وزرای. او افزود که این کمیسیون تا به حال نقض شرایط استفاده از منابع (TOR) که قاب.

“ما خواهد شد ارسال اخطار به دولت و از آنها بخواهید [در مورد آن] اما در حال حاضر فروش شکر برای Rs70/kg” قاضی گفته بود شکر آسیاب صاحبان. او اضافه کرد که اگر آنها موافقت و قیمت جدید دادگاه متوقف خواهد شد دولت از اقدام در برابر آنها تا جلسه بعدی.

“این دادگاه نیست و معمولا دخالت در امور اجرایی اظهار داشت:” قاضی اما پرسید که چرا توده ها بود نه ارائه شده و حقوق اولیه خود را.

“در دو سال قیمت شکر رفت از Rs 53/kg به Rs85/kg اظهار داشت:” قاضی و تعجب آنچه که این کمیسیون را اگر آن را توصیه نمی کاهش قیمت شکر برای مردم است.

“درخواست کمیسیون را هدف نمی شد به منظور کمک به انسان معمولی اما برای برگزاری یک رسانه در دادگاه علیه ما” شکر آسیاب صاحبان وکیل گفته بود در پاسخ به قاضی سوال. او گفته است که یک ” رسانه جنگ در جریان بود و اضافه کرد که یک جلسه نیز برگزار شد در ماده چهار شنبه.

PSMA حاضر به عرضه شکر به فروشگاه ابزار در Rs63 به ازای هر کیلوگرم

اما پاکستان کارخانه های تولید شکر انجمن (PSMA) روز یکشنبه در حال حاضر به عرضه شکر به فروشگاه ابزار در کاهش نرخ Rs63 به عنوان توصیه شده توسط دولت گفت که به توصیه “هیچ جایگاه قانونی”.

قبلا وزارت صنایع و تولید نوشته شده بود نامه ای به PSMA در تسریع یک دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) سفارش.

یک مقام رسمی از وزارت گفت که PSMA باید شکر در Rs63 هر kilogramme به فروشگاه ابزار پس از آن می تواند فروش کالا در Rs70 به ازای هر کیلوگرم برای مصرف کننده به عنوان کارگردان IHC.

در نامه نوشته شده است در پاسخ به این وزارت دیروز PSMA گفت: این موافقت به عرضه شکر در Rs70 به ازای هر کیلوگرم تحت موقت حکم دادگاه.

“ما آماده هستند تا به قند در نرخ Rs70 به ازای هر کیلوگرم به غیر از موسسات تجاری برای استفاده داخلی” انجمن گفت و اضافه کرد که حدود 60000 تن قند تحویل داده خواهد شد به بازار.

آن گفت که تا زمانی که تحت دستور دادگاه و دولت فدرال می توانید ترتیبات برای تهیه قند در آن رای.

“تا زمانی که ترتیبات نهایی در مورد قیمت قند شکر آسیاب را عرضه شکر در Rs70 به ازای هر کیلوگرم برای استفاده تجاری” ارتباط نوشت: در این نامه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de