IHC می پذیرد عبدل غنی مجید را به قید وثیقه درخواست دانشجویان

دو پرسنل نیروهای مسلح ایستادگی در خارج از دادگاه عالی اسلام آباد. عکس: AFP

اسلام آباد: دادگاه عالی اسلام آباد روز پنج شنبه پذیرفته عبدل غنی مجید را به قید وثیقه درخواست در خیالی از حساب های بانکی موارد در زمینه پزشکی. مجید یکی از نخست متهم در مورد پول شویی با رئیس جمهور آصف علی زرداری Faryal Talpur و پدرش Omni Group رئیس Anver Majeed.

دادگاه عالی پذیرفته مجید را به قید وثیقه درخواست هدایت او را به سپرده Rs100 میلیون دلار اوراق قرضه. دو عضو نیمکت شامل عدالت میان گل حسن اورنگ زیب و عدالت فیاض احمد Jandran حکم داد که مجید را تحت درمان در اسلام آباد در یک بیمارستان و در حال حاضر خود را قبل از دادگاه هر زمان که او را احضار کردند.

چه جعلی حساب های بانکی مورد ؟

در اکتبر 2015, مبارزه با فساد بال از اداره تحقیقات فدرال در کراچی دریافت کردن نکته های مشکوک درون بانک معاملات از نشست بانک, سند, بانک و بانک متحده محدود شده است. پروفایل از دارندگان حساب مطابقت ندارد خود درآمد/درآمد. FIA مقامات مشکوک است که این حساب شد در حال اجرا توسط زرداری و Omni Group, در میان دیگران.

مورد کشیده تا ژوئن 2018 زمانی که دادگاه عالی در زمان suo موتور اطلاع از حساب های جعلی و کارگردانی مشترک Investigation Team (JIT) برای بررسی این موضوع.

تیم تحقیق به این نتیجه رسیدند که 32 جعلی حساب های بانکی که توسط 11 جعلی اشخاص به شستن پول از “رشوه زمین گرفتن و در مقیاس بزرگ اختلاس از بودجه عمومی است.”

سابق رئیس جمهور آصف علی زرداری خواهر خود Faryal Talpur حسین Lowai سپس رئیس جمهور در اجلاس بانک ناصر عبدالله Lootah رئیس بانک نشست رئیس Omni گروه Anver مجید و پسرش نخست مظنون در این مورد.

به JIT نیز نتیجه گیری از این تحقیقات که Omni گروه فوق العاده بهره مند از معاملات. تیم تحقیق اعلام کرد که این گروه تا به حال یک “تکان دهنده و بی سابقه ای (غیر طبیعی) رشد 2009 به بعد” جالب است که پس از حزب مردم پاکستان (PPP) در زمان قدرت.

از سال 2008 تا 2013 این شرکت رشد عظیم 2,500% و افزود: در مجموع 83 شرکت های زیر آن چتر. رشد درصد کاهش یافت و به 142 درصد در سال 2013 زمانی که PPP از دست دولت مرکزی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر