IG سند سفارشات Tableeghi جماعت اعضای قرنطینه می شود و در هر کجا که هستند در استان

نمازگزاران هیئت مدیره یک کامیون قبل از خروج خود را از سالانه Tablighi Ijtema جمع آوری مذهبی در Raiwind در حومه لاهور, پاکستان, مارس 13 سال 2020 است. AFP/عارف علی/فایل

کراچی: مردم از تجمعات مذهبی و کسانی که در ارتباط با Tableeghi جماعت به قرنطینه می شود و در هر کجا که بودند, Sindh بازرس کل پلیس Ahmed Mushtaq مهر گفته مقامات پلیس در روز سه شنبه.

جهت از سند بالا افسر پلیس آمد و پس از آن پدید آمده است که وجود دارد و اعضای Tableeghi جماعت در چند منطقه از شهرستان.

این marakizیا مراکز که در آن مردم از Tableeghi جماعت — یا proselytisers — حاضر بودند در لحظه ای که باید در نظر گرفته شود به عنوان قرنطینه امکانات دستورالعمل اضافه شده مشاوره آنها را به ماندن در جایی که آنها بودند.

دستورالعمل آمد و در مدت کوتاهی پس از Raiwind در نزدیکی شهر لاهور دست کامل مستند بعد از 27 از 50 نفر مشکوک به قرارداد coronavirus آزمایش مثبت و بیش از 2,200 شد و هنوز هم در حال حاضر در Tableeghi جماعت جمع آوری است.

مهر دستور پلیس به اطمینان حاصل شود که هیچ فرد جدید وارد این مراکز و ارشد superintendents پلیس (SSPs) بودند به تماس استانی در بخش بهداشت و درمان نمایندگان در این زمینه است.

IG مهر نیز به کارگردانی افسران به ترتیبات برای ارائه جیره غذایی — مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی — به اعضای Tableeghi جماعت که از این پس تحت قرنطینه. اطلاعات بیشتر در مردم بخشی از Tableeghi جماعت و دیگر marakiz در مناطق مربوطه خود را نیز به دست آمده و به اتاق عملیات او اضافه شده است.

بالای صفحه رسمی پلیس اشاره کرد که تماس-ردیابی باید انجام شود برای کسانی که خارج از این مراکز و همچنین به منظور اطمینان حاصل کنید که ویروس نیست گسترش به سایر مردم است.

اوایل امروز 54 از 200 Tableeghi جماعت اعضا در حیدرآباد تا به حال آزمایش مثبت برای رمان ویروس وزارت بهداشت گفت: مصرف این شهرستان در مجموع به 57 و استان را به 627.

برخی از 830 نفر در ارتباط با Tableeghi جماعت بودند در حیدرآباد محلی خروجی رسانه ها به نقل از حفاری شیخ نعیم عنوان کرد و گفت.

یک روز قبل دو نفر که در حال بازگشت به کراچی پس از حضور در “Raiwand Ijtima” مرده بود از coronavirus با توجه به سند, وزارت بهداشت و درمان. آنها همچنین “تا به حال زمینه ای کلیوی & بیماری های تنفسی”.

اواسط ماه مارس حداقل 250,000 نفر جمع در اردوگاه در نزدیکی لاهور به صورت سالانه پنج روز Tablighi Ijtema جماعت نادیده گرفتن هشدارهای دولت است که چنین اتفاقاتی می تواند انتشار رمان coronavirus بیماری همه گیر. این رویداد بعد از آن محدود.

در آن زمان Ehsanullah — یکی از رویداد برگزار — گفته بود AFP که اگر چه اکثر رفته بود صفحه اصلی “هنوز هم ده ها هزار نفر از مردم اینجا هستید” و دیگران خواهد گشت.

“بزرگان ما و برگزارکنندگان تصمیم گرفت که جمع آوری خواهد شد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده” Ehsanullah گفته بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im