اگر شما نوع تمام روز در یک کامپیوتر، این FlexEx بهترین چیزی که شما می توانید برای انگشتان دست خود را انجام

ما تمام آپاندوج های مان را در سالن ورزش کار می کنیم، چه روی تردمیل اجرا شود و چه وزنه های بلند کردن. اما آن چیزهایی که هر روز استفاده می کنید اما به هیچ توجهی نمی کنید، چه می کنید؟ آره، ما داريم در مورد انگشتهات حرف ميزنيم همه 10 تا و آنطور که معلوم است، آنها سزاوار آن ند که به اندازه بازوها و پاهایتان کار کنند.

چه از انگشتان خود برای تایپ هر روز استفاده کنید و چه عشق غلغلک زدن عاج ها هر از چندگاه، بهبود قدرت انگشت و ساعد شما دارای آرایه وسیعی از مزایای از دقت بهتر به تاب آوری آسیب است. اما تا زمانی که آنها دستگاه های ورزش انگشت در سالن ورزشی محلی خود را نصب کنید، FlexEx راه بسیار خوبی برای دادن دست خود را کار بزرگ است.

FlexEx® نهایی دست سه گانه نرم افزار ارائه می دهد سطوح مختلف مقاومت برای کمک به شما تقویت انگشتان دست، دست ها، و ساعد. برای دست های ضعیف شده، فلکس زرد ارائه می دهد مقاومت نور، بزرگ برای درمان فیزیکی یا توانبخشی، در حالی که متوسط تر نارنجی FleEx آموزش قدرت بزرگ برای دست ها و انگشتان دست فراهم می کند. و همچنین می توانید از FlexEx قرمز که دارای مقاومت بالایی است استفاده کنید، و به تقویت عضلات دست ها و ساعدها به درجه حتی بالاتر کمک می کند.

FlexEx فوق العاده آسان برای استفاده و به لطف آن ساخت کوچک ، شما می توانید آن را در کیف کتاب ، ماشین ، و یا دفتر کشو میز ، ایده آل برای جلسات تمرین کمی فقط در مورد هر نقطه پاپ. و با توجه به این که روزانه چقدر با دست هایتان انجام می دید، ارزش آن را دارد. اما حرف ما رو قبول نکن

“من تمام روز با دستام کار ميکنم و يکي از اينا رو توي جيبم نگه ميدارم تا دراز کنم و دستم رو به اکستنشن تبديل کنم این باید برای هر کسی که برنامه ریزی برای حفظ دست خود را برای کار خود را داشته باشد. – Ryan R.

من یک موسیقی دانهنرمند ضبط هستم، بنابراین من در تمام طول روز در کامپیوتر کار می کنم علاوه بر تمرین پیانو، گیتار،ukulele، و آکاردئون. اين چيزا براي من نجات بخش زندگيه من همه جور مشکل تاندون داشتم و حالا هر وقت که به نظر می رسد که آنها شعله ور می شود، فقط برای مدتی از این ها استفاده می کنم و از آن می رود.” – کاریسه بی.

خود را بسیار فلکس اکس® نهایی دست سه نفره بسته برای بیش از 30٪ خاموش, و آن را فقط $9.99.

قیمت ها در معرض تغییر.

آیا شما اقامت در خانه ضروری؟ در اینجا برخی از شما ممکن است از دست رفته.

یک پیشنهاد برای یک محصول سرد و یا بزرگ است که شما فکر می کنید خوانندگان روزانه تماس نیاز به در مورد دانم؟

روزانه تماس گیر اختصاص داده شده است به شما نشان دادن چیزهایی است که شما می خواهم و یا پیدا کردن جالب است. ما همکاری با وابسته ، بنابراین روزانه تماس بگیرید ممکن است سهم کمی از درآمد از هر خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im