اگر شما واقعا باید برنامه ریزی یک حزب BBQ این عید در اینجا چه کاری انجام دهید برای جلوگیری از امکان COVID-19 انتقال

مشاوره صادر شده توسط دولت به طور خاص هشدار داد در برابر “اجتماعی بازدید در عید و کلی خانواده دریافت-togethers”. AFP/Abdul Majeed/فایل

در حال حاضر که همه به احتمال زیاد انجام می شود و ارمغان با برش و توزیع گوشت در میان دوستان و خانواده به عنوان سنت مذهبی برای Eid ul Adha آن زمان برای مرحله بعد از جشن: احزاب کباب!

در حالی که دولت و موسسه ملی بهداشت (NIH) بارها و بارها به نام مردم برای جلوگیری از جمع آوری و جمعیت برخی ممکن است استدلال می کنند که پاکستان در حال حاضر فراتر از اوج coronavirus موارد با تعدادی از عفونت ها به طور مداوم کاهش است و این کشور در ثبت کمترین تک-روز مرگ و میر از این بیماری کشنده.

مهم است به یاد داشته باشید که دکتر فیصل سلطان, بیماری های عفونی پزشک در آورده و توسط نخست وزیر عمران خان به عنوان کانونی فرد در COVID-19 تازگی خواست که این “زمان اعلام پیروزی” به جای “زمان برای فروتن اندیشی و برنامه ریزی”.

در واقع یک مشورتی صادر شده توسط دولت به طور خاص هشدار داد در برابر “اجتماعی بازدید در عید و کلی خانواده دریافت-togethers”.

PM عمران در آدرس تلویزیونی و همچنین وزرا و مشاوران و دستیاران نیز به طور منظم به دادگاه تجدید نظر به عموم مردم به ورزش خویشتن داری در Eid ul Adha. آن را کاملا حیاتی به عمل فیزیکی فاصله حداقل دو متری پوشیدن ماسک و شستن دستها به طور متناوب آنها خواسته اند که در طول چند هفته گذشته.

به طوری که به منظور تشویق مردم به توجه به اقدامات پیشگیرانه نخست وزیر خود را نیز آغاز شده و با پوشیدن ماسک ، او همچنین هشدار داده بود که “سنبله در مورد” مرگبار coronavirus اگر پیش تعیین شده در دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) نادیده گرفته شد در Eid ul Adha و مقدس ماه محرم.

اما اگر شما کاملا نمی تواند زندگی بدون سنتی حزب BBQ این عید (ما هنوز هم توصیه می کنیم شما با جست و خیز این زمان در اطراف) در اینجا برخی از اقدامات احتیاطی شما می توانید اطمینان حاصل شود همه سالم باقی می ماند و هیچ شانسی از coronavirus انتقال در میان شما عزیزان.

BBQ احزاب زیر Eid ul Adha معمولا جذب جمعیت از حداقل 10-12 مردم و می تواند فراتر از چند ده ها تن از افراد با هم در یک مکان.

اگر شما تصمیم به تماس با دوستان و خانواده خود را به شدت اطمینان حاصل شود که شما می دانید از مهمانان خود را قرنطینه عادات بیش از دو هفته گذشته و سابقه پزشکی و شرایط موجود (در صورت وجود) هر کس به شرح زیر شستن دست ها-اجتماعی-دورى و ماسک-پوشیدن اقدامات و که هیچ کس که بیمار است و مجاز به پیوستن به حزب BBQ.

مطمئن شوید که شما را با دست شستشو مناسب — راه اندازی قابل حمل سینک اگر ممکن است جای دست sanitisers اطراف خرید ماسک به دست باید هر یک از مهمانان خود را فراموش کرده ام به ایشان و راه اندازی یک آرایش است که به شرح زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

ترجیحا marinate تمام گوشت در خانه قبل و اگر مهمانان خود را ارائه داده اند به سهم خود از گوشت و درخواست آنها برای marinate آن را در خانه های مربوطه. سعی کنید به گوشت آماده در رستوران ها که پیشنهاد وسوسه انگیز می پردازد.

در صورتی که شما تصمیم به آن بخیسانید و آن را در نقطه ای چند ساعت پیش از واقعی کباب روند مطمئن شوید که تمام کسانی که درگیر در دست زدن به گوشت دست خود را بشویید, پوشیدن ماسک و دستکش استفاده کنید.

هنگامی که مواد غذایی خود را آماده است طرح توزیع مواد غذایی در راه است که هر کس جمع آوری در یک نقطه به دریافت سهم خود را به جای دست آن را در صفحات و تنظیم یک نقطه به دوباره پر کردن برای هر کس که می خواهد بیشتر. همچنین اطمینان حاصل شود که وجود دارد و وجود صف های اجتماعی فاصله پس داده پاکستانی’ عشق به باند بالا در جمعیت هر وقت شام است و اعلام کرد در گردهمایی های اجتماعی.

پس هر کس به حال خود پر دور از زباله درست و مسئولانه در مهر و موم شده کیسه. دوباره مطمئن شوید که پس از غذا و قبل از خروج مهمانان دست خود را بشویید و نه لرزش دست و یا ارز آغوش.

در حالی که می خواست یک بار دیگر به برگزاری BBQ احزاب در اینجا بیشتر دستورالعمل های صادر شده توسط دولت و روانی بالا و امکانات را برای مردم به دنبال:

به طور کلی اقدامات پیشگیری

 • اقدامات پیشگیرانه است که باید به دنبال در طول کشتار فعالیت هستند:
 • این سایت از کشتار باید به دور از عموم مردم و مناطق زندگی
 • ازدحام در کشتار باید اجتناب شود تنها لازم است افراد باید مجاز به حضور در سایت
 • تمرین فیزیکی فاصله. حفظ حداقل 2 متر فاصله
 • ترویج خوب تنفسی بهداشت. سرفه یا عطسه به خم آرنج. اگر نه یکبار مصرف بافت باید مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش دهان و بینی در هنگام سرفه یا عطسه و سپس پرتاب در سطل با درب. انجام بهداشت دست پس از دفع
 • اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و یا دهان به ویژه هنگامی که دست پاک هستند
 • استفاده از دستکش و ماسک. PPE فراهم می کند یک مانع برای محافظت فرد از پتانسیل قرار گرفتن در معرض خطرات
 • شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت 40-60 ثانیه است. اگر آب و صابون در دسترس نیست, مالش دست ها خود را برای 20-30 ثانیه با یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی 60% تا 80% الکل

به طور کلی تمیز کردن و ضد عفونی اصول

 • محیطی تمیز کردن و ضد عفونی روش باید به دنبال به طور مداوم و صحیح قبل و پس از کشتار حیوانات است.
 • تمیز کردن با مواد شوینده و آب پس از شستشو و خشک کردن مفید ترین روش برای از بین بردن میکروب ها از سطوح. احاطه ویروس ها از جمله یکی باعث COVID-19, حساس به مواد شوینده. مواد شوینده کمک به شل میکروب به طوری که می توان آنها را دور شستشو داده و با آب تمیز
 • ضد عفونی و یا با استفاده از مواد شیمیایی برای کشتن میکروب ها در سطوح بیشتر می تواند به کاهش خطر گسترش عفونت است. پس از استفاده از مواد ضد عفونی کننده ها منتظر گرفتن در معرض مورد نیاز زمان به اطمینان حاصل آن کشته شدن میکروب ها در سطح. هنگامی که زمان تماس منقضی شده است این مواد ضد عفونی کننده ممکن است شستشو با آب تمیز
 • که در آن ممکن است استفاده از ظروف یکبار مصرف پارچه/ حوله و یکبار مصرف mop سر. متناوبا اطمینان با استفاده از پارچه و mop سر متمرکز و خشک پس از استفاده از به حداقل رساندن آلودگی

مواد غذایی نه پخش

این نیز بسیار مهم است به درک که یک شایعه است که حیوانات گوشت در عید پخش خواهد شد COVID’ نادرست است به عنوان در هر Dr Faheem یونس ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند فوقانی Chesapeake سلامت.

آمریکا مبتنی بر بهداشت عمومی کارشناس پاک است تصورات غلط در حساب رسمی توییتر گفت: “ترس از COVID + بیمار سرفه در گوشت و دیگران گرفتن COVID با خوردن گوشت ساخته شده است”.

“شستن/طبخ گوشت شستن دست های خود و خوردن آن. نگرانی بیشتر در مورد بغل کردن/دست دادن با دیگران” دکتر یونس اضافه شده است.

در یکی دیگر از به روز رسانی این متخصص بهداشت گفت: یک روش برای ‘جماهير’ سبزیجات باعث شد “غیر ضروری پارانویا”.

“COVID نمی گسترش از طریق مواد غذایی” تاکید کرد.

“نه فقط غیر ضروری این است که به طور بالقوه مضر است. به نظر می رسد مانند یک آئروسل تولید روش. ساده لباسشویی/پخت و پز سبزیجات را کشته ام هر سطحی ویروس,” او اضافه شده در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

زمانی که بیماری همه گیر در سراسر جهان صورت گرفت بین المللی بهداشت سازمان تا به حال افشا ادعا ها و اسطوره ها که COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus گسترش می تواند از طریق مواد غذایی است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) تاکید کرد که آن را “بسیار بعید است که مردم می توانند قرارداد COVID-19 از مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی”.

“هیچ مدرکی وجود ندارد تا به امروز از ویروس ها است که باعث بیماری های تنفسی منتقل می شود از طریق مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی. Coronaviruses نمی تواند ضرب در مواد غذایی آنها نیاز به یک حیوان یا انسان میزبان برای تکثیر” که گفته بود در مارس 8 گزارش وضعیت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آمریکا گفته بود در یک خبرنامه که “هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال COVID-19 همراه با مواد غذایی”.

سازمان غذا و دارو سازمان (FDA) گفت: “SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 یک ویروس است که باعث تنفسی نیست و دستگاه گوارش و بیماری. منتقله از قرار گرفتن در معرض این ویروس شناخته شده است به یک مسیر انتقال است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de