اگر کسانی که به سرزنش نهرو انجام برخی از درون گرایی قربانی از 20 سربازان را تبدیل به معنی: شیو سنا اهداف PM مودی

توسط ANI

بمبئی: در حادثه حمله به نخست وزیر نارندرا مودی بیش از کشتن 20 سربازان هندی در خشونت چهره با سربازان چینی در Ladakh را Galwan دره شیو سنا در آن منادی, Saamna نامیده می شوند از این حادثه به عنوان بزرگترین حمله بر اعتماد به نفس و صداقت. آن می رود به دولت که “اگر کسانی که به سرزنش پاندیت نهرو انجام برخی از درون گرایی قربانی از 20 سربازان معنی دار تبدیل خواهد شد.”

“چینی سربازان احاطه شده, ربوده و به طرز وحشیانه ای آنها را ضرب و شتم با چوب خاردار در Galwan دره. سربازان هندی بودند توجه نمی کند و به طور ناگهانی مورد حمله سربازان چینی. پیش از این ارتش پاکستان تا به حال سر بریده سربازان ما در کشمیر. سپس ما همه فریاد که ما را ده سر به جای یک” خواندن سرمقاله.

“در حال حاضر چینی ها میمون ها به طرز وحشیانه ای کشته شدن 20 نفر از سربازان ما. بیش از 150 نفر از سربازان به طور جدی زخمی شدند. نخست وزیر مودی در حال حاضر به نام یک نشست در عجله بسر می رسانید. مودی قبلا گفت: “هند هرگز سازش یکپارچگی است. اگر کسی تلاش می کند به تحریک ما او را در خور پاسخ’,” سرمقاله گفت.

“نخست وزیر نیز گفت:” هند را به حفاظت از آن خود احترام بگذارند و در هر اینچ از زمین. مودی می گوید در خور پاسخ داده خواهد شد و اگر برانگیخت. 20 سرباز بودند به طرز وحشیانه ای به شهادت رسیدند. این تحریک به اندازه کافی است ؟ ” آن را پرسید.

در یک پیام قوی به چین پس از حادثه نخست وزیر مودی قبلا گفت که هند می خواهد صلح است اما قادر به دادن یک پاسخ در خور اگر تحریک و اظهار داشت که فداکاری های سربازان هندی را نمی خواهد بیهوده است.

این سرمقاله افزوده است که چینی ها حمله ارتش است که به عنوان وحشتناک و مرگبار به عنوان 1962. “این بزرگترین حمله بر عزت نفس و صداقت. آن است که در حال حاضر در حال گفت که فداکاری سربازان ما را نمی خواهد بیهوده… اما ما تنها می تواند تهدیدی برای پاکستان است. چگونه میتوانیم کشور را از این توهم که ما قادر به مقابله با چین ؟ ” آن را پرسید.

با توجه به مراتی روزانه سربازان ما در مورد برخورد با فرد شرایطی در سال 1962 جنگ اما حتی در حال حاضر ما هر روز امروز اما ما از دست داد 20 سربازان.

“امروز همه چیز وجود دارد اما هنوز چینی به طرز وحشیانه ای کشته شدن سربازان ما. اگر کسانی که به سرزنش پاندیت نهرو انجام برخی از درون گرایی قربانی از 20 سربازان تبدیل خواهد شد و معنی دار!” می گفت.

Saamna گفت که آن را قطعا ممکن است به حدی قرار داده و چین در بحران مالی و کالا که از چین باید تحریم.

“چه شما به انجام این کار برای بسیاری از شرکت های چینی در هند ؟ اگر یک شرکت چینی در حال متوقف ماهاراشترا از هر دولت دیگر می تواند مقابله با آن است. از این رو دولت مرکزی باید سیاست های ملی در شرکت های چینی. وجود دارد یک تجارت از 6 لاخ کرور روپیه بین دو کشور ، وجود دارد هر دو سرمایه گذاری و اشتغال, اما چین مزایای بیشتر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de