اگر ساعت مودی می خواهد اجتماعی فاصله پس چرا مجلس کار می پرسد شیو سنا

توسط PTI

بمبئی: شیو سنا روز جمعه گفت که از یک طرف نخست وزیر نارندرا مودی به درخواست های عمومی برای عمل اجتماعی فاصله در نظر شیوع کروناویروس در حالی که در دیگر او اجازه می دهد تا مجلس به عملکرد به دلایل سیاسی.

مودی در یک کنفرانس به آدرس کشور در روز پنج شنبه خواستار “حل و فصل و خویشتن داری” برای مبارزه با کروناویروس و خواسته کل کشور به رعایت ‘Janta حکومت نظامی‘ روز یکشنبه.

او همچنین خواسته مردم برای ماندن در خانه و محل کار از خانه تا آنجا که ممکن است.

سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana’ گفت که هزاران نفر از نمایندگان مجلس و مقامات و اعضای هیات بیا با هم در مجلس.

“خاموش کردن یا کم کردن دولت کار بر روی یک طرف اما مصمم در حفظ مجلس در جلسه دیگر است که قطعا با هدف نگه داشتن بزرگ سنت های دموکراتیک” آن گفت:.

مراتی روزانه ادعا که مجلس جلسه است به “حمایت” به مراحل گرفته شده برای سرنگونی از Madhya Pradesh دولت است.

“این کمال نات دولت برای اثبات آن اکثریت در کف تست. اما مشاجره از کمال نات و حامیان او این است که چگونه برای تشکیل دولت و مجلس در زمان کرونا, شیوع ویروس. اگر مجلس جلسه محدود و سپس کمال نات را مشاجره حمل وزن است. از این رو لازم بود برای حفظ مجلس رسیدگی با وجود وضعیت اضطراری در پی شیوع کروناویروس. این است که گفت: در راهروها از دهلی نو است. که آیا درست است یا غلط فقط آنها می دانند” به سنا گفت.

همچنین حمایت کامل قفل پایین برای مقابله با شیوع کروناویروس.

“بمبئی به طور کامل بسته و وزیر Uddhav Thackeray گام در این جهت است. اگر ما مردم را متوقف تف کردن در و سپس موارد coronavirus را به نصف کاهش می دهد,” آن را گفت.

در ووهان کانون coronavirus است که جمعیت شبیه به دهلی و بمبئی قفل شده بود پس از Janauary 23and وضعیت وجود دارد بهبود یافته آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im