توسط ANI

دهلی نو: به عنوان یک دسته از دیپلمات های خارجی رسیده کشمیر در روز چهارشنبه, CPM, رهبر محمد یوسف Tarigami سوال انگیزه دولت مرکزی در پشت حرکت می کند و خواستار دانم که چرا هند رهبران مخالف بودند مجاز به بازدید از کشمیر و دیدار با مردم.

صحبت کردن به آنی Tarigami گفت: “پس از بازدید از این دیپلمات های خارجی” هیئت است که روساي توسط دولت آن مربوط است به درخواست به عنوان به آنچه که دقیقا دولت می خواهد برای رسیدن به از طریق این ورزش ؟ اگر آنها تسهیل سفر هیئت های خارجی چرا آنها اجازه می دهد هند و رهبران مخالف دولت را به بازدید از کشمیر و دیدار با مردم؟”

در اینجا بخوانید | از دسته ای از 25 سفرای می رسد کشمیر شاهد وضعیت زمین

دیپلمات های متعلق به 25 کشور جهان از جمله آلمان و ایتالیا و نیوزیلند و فرانسه و کانادا در روز چهارشنبه رسید کشمیر شاهد وضعیت زمین در این منطقه بیش از شش ماه پس از abrogation از ماده 370 قانون اساسی است.

Tarigami متهم اتحادیه دولت از ساخت ادعاهای دروغین از حالت عادی در کشمیر.

“دولت آشفته منطقه پس از abrogation از ماده 370. آنها را از بین برد اقتصاد از دولت است. اگر آنها مدعی هستند حالت عادی پس چرا باید آنها سیلی سخت گیرانه و غیر قانونی امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در سابق رئیس وزرای جامو و کشمیر در مسخره زمینه؟,” این مرکز به رهبر گفت.

این است که دسته دوم از دیپلمات های خارجی خواهد شد که بازدید از جامو و کشمیر در یکی از آخرین ماه است.

این هیئت دیدار خواهد کرد صاحبان باغ در شمال کشمیر قبل از رسیدن به ریاستجمهوری رسید, جایی که آنها در حال برنامه ریزی برای دیدار با نمایندگان رسانه های جامعه مدنی و سیاستمداران جامو و کشمیر.

ارتش هند نیز مختصر بازدید از دیپلمات ها در, وضعیت امنیتی در دره و انتظار می رود به ارائه دقیق بر دخالت پاکستان در دامن زدن و حمایت از تروریسم است.

با توجه به گزارش های نمایندگان را از یک شب توقف در سرینگر قبل از حرکت به جامو روز بعد جایی که آنها انتظار می رود به دیدار با معاون فرماندار GC Murmu و گروه های جامعه مدنی.

این هیئت شامل دیپلمات از کشور کانادا, اتریش به ازبکستان, اوگاندا, جمهوری اسلواکی, هلند, نامیبیا, جمهوری قرقیزستان, بلغارستان, آلمان, تاجیکستان, فرانسه, مکزیک, دانمارک, ایتالیا, افغانستان, نیوزیلند, لهستان و رواندا.

دسته تازه از دیپلمات ها همچنین شامل اتحادیه اروپا (EU) نمایندگان و مشارکت آنها فرض اهمیت به عنوان پارلمان اتحادیه اروپا به تازگی آغاز به مشترک پیش نویس قطعنامه ای در تابعیت متمم قانون (CAA) و کشمیر رای دادن که بعدها به تعویق افتاده.

همچنین هند و اتحادیه اروپا نیز قرار است به اتفاق در بروکسل در ماه آینده که در آن امور خارجی وزیر S Jaishankar خواهد شد شرکت.

ماه گذشته سفرای 15 کشور از جمله سفیر آمریکا در هند Kenneth Juster و دیپلمات ها از ویتنام و کره جنوبی, برزیل, نیجر, نیجریه, مراکش, گویان, آرژانتین و فیلیپین و نروژ مالدیو, فیجی, توگو, بنگلادش, و پرو بازدید جامو و کشمیر در ژانویه 9 و 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو