اگر BJP است که صادقانه در آن عشق به مهاتما گاندی آن را باید اخراج Hegde, Pragya Thakur: KC Venugopal

توسط PTI

دهلی نو: متهم BJP داشتن “نفرت و تحقیر” برای مهاتما گاندی در کنگره در روز سه شنبه گفت: اگر حزب حاکم بود و صادقانه در عشق خود را برای او باید آن را اخراج رهبران آن Anantkumar Hegde و Pragya سینگ Thakur و نخست وزیر نارندرا مودی باید ارائه عذرخواهی بی قید و شرط.

کنگره رهبر K C Venugopal که AICC دبیر در-مسئول سازمان ناودان بی جی پی و بالای آن رهبری خود را برای “half-hearted و جنس بنجل خدمات لب” برای دور شدن به جرم “توهین” مهاتما گاندی و تمام آزادی مبارزه است.

“اگر بی جی پی و رهبری آن هستند و صادقانه خود را بسیار استادانی و به اطلاع عموم عشق برای گاندی جی و هند Pragya سینگ Thakur و Anant کومار Hegde باید به استعفا از تمام موقعیت ها و اخراج از حزب فورا و ساعت/BJP جمهور باید مناقصه عذرخواهی بی قید و شرط از طرف حزب.

“غفلت از این رئیس جمهور هند که نگهبان از قانون اساسی ما باید اقدامات لازم را در برابر مجرمان” او در بیانیه ای گفت.

توصیف به عنوان صرف “hog wash” گزارش بی جی پی خواستار عذرخواهی از Hegde, Venugopal گفت: “به دنبال عذرخواهی چیزی جز یک شاهد برای حفظ شکل برگ که در حال حاضر به سختی پوشش برهنه نفرت و تحقیر است که بی جی پی و آر اس اس را به سمت مهاتما که در واقع نسل از مبارزان راه آزادی که به زندگی خود را به علت مستقل مادر هند”.

Venugopal گفت Hegde نظرات صرفا بازتابی از نفرت و دشمنی بی جی پی و آر اس اس برگزار شد نسبت به گاندی و ایدئولوژی.

“آن را دوباره در معرض چگونه ایدئولوژیک پدران از بی جی پی و آر اس اس رقابت شد لطفا و دلجویی خود را استعماری انگلیسی کارشناسی ارشد, حتی در حالی که ده ها هزار مشترک سرخپوستان تحت رهبری مهاتما و کنگره ملی هند بود مبارزه علیه توانا امپراتوری بریتانیا” او گفت:.

Venugopal گفت: این جای تعجب نیست که کسانی که “عوامل و خبرچین” بریتانیا شد و در حال حاضر آشکارا سوء استفاده بلندترین رهبر هند مبارزه در برابر انگلیسی ها.

“پرچم حامل از آر اس اس/BJP ایدئولوژی حتی پس از آن تا به حال چیزی جز نفرت و تحقیر برای گاندی جی و آن این نفرت که در نهایت منجر به پیروان کشتن مهاتما” او گفت:.

Venugopal گفت که MP Pragya سینگ Thakur تماس مهاتما را قاتل Nathuram Godse یک وطن پرست و Hegde توصیف satyagrah به عنوان یک “درام” شد چیزی جز تداوم همان نفرت و کینه توز ایدئولوژیک تحقیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر