‘اگر چند شهروندان ارشد مرگ, من می توانم با آن زندگی می کنند’ – آیا Rep. جیم اردن را از این نظر مورد کوروناویروس در فاکس خبر ؟

یک تصویر مشترک در Facebook ادعا می کند جمهوری خواه اوهایو در کنگره جیم اردن در بیانیه ای انتقادی از coronavirus پناهگاه در محل سفارشات در طول 25 مارس در ظاهر فاکس نیوز گفت: “اگر چند شهروندان ارشد مرگ, من می توانم با آن زندگی کنیم.”

حکم: غلط

اردن هرگز ساخته شده بیانیه ای در سوال و به نظر نمی رسد در فاکس نیوز در 25 مارس.

واقعیت را بررسی کنید:

بسیاری از دولت های ایالتی دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. اوهایو, برای مثال, با صدور ایالت اقامت در خانه که رفت به اثر در تاریخ 23 مارس است و انتظار می رود در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 6 آوریل با توجه به سی ان ان.

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی باید نسبت به اردن بیانیه ای مهم از جمله coronavirus مستند اقدامات است. این سخنان در طول 25 مارس در ظاهر “فاکس و دوستان” آن را ادعا می کند.

کامل اتهام نقل قول می خواند:

من بیش از حد نگران, چینی, ویروس. این بدترین بحران اقتصادی دیده ایم در 200 سال است. ما باید برای پایان دادن به مسخره ‘پناهگاه در محل سفارشات. من صحبت کردم به بسیاری از شهروندان ارشد و آنها مایل به گرفتن خطر و بازگشت به کار. اگر چند شهروندان ارشد مرگ, من می توانم با آن زندگی می کنند. به علاوه ما نمی خواهد که به پرداخت آنها امنیت اجتماعی ‘جزوه.’

اردن هرگز ساخته شده بیانیه ای نسبت به او در Facebook, پست, اما. و نه او را ظاهر در فاکس نیوز در 25 مارس. (مرتبط: آیا یک MSNBC خبرنگار گفت: “من امیدوارم که به اندازه کافی مردم از کروناویروس که این به ضرر تهمت انتخابات’?)

بیانیه ای به نظر نمی رسد در اردن کنگره وب سایت و جستجو از حساب های رسانه های اجتماعی تبدیل شده تا هیچ منطبق است. ویدئوها و متن از فاکس نیوز نشان می دهد اوهایو کنگره به نظر نمی رسد “فاکس و دوستان” که در روز.

“کنگره اردن نه ساخته شده است که فاکس ظاهر و نه ساخته شده است که نظر” ایان خشم و ارتباطات و مدیر اردن را تایید کرد در یک ایمیل به the Daily Caller.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>