Idris Elba می دهد به روز رسانی در Coronavirus تشخیص می گوید او هنوز هم بدون علامت

بازیگر Idris Elba به روز رسانی در وضعیت سلامت او و پس از او تشخیص داده شد با رمان coronavirus.

البا ادعا کرد که او هنوز هم بدون علامت که از روز شنبه در توییتر زندگی می کنند.

“این است که یک دیوانه 24 ساعت به عنوان شما احتمالا می توانید حدس بزنید” البا گفت. “دیروز بود فقط خوب و بد است. آن بد بود چون بدیهی است که من آزمایش مثبت بود اما همچنین خوب است به دلیل آن باز کرد تا صحبت های بسیاری در اطراف آن است.”

“من فکر می کنم آن ساخته شده آن را بسیار واقعی تر برای برخی از مردم,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم, آن را قطعا از آن ساخته شده واقعی تر برای من و خانواده من است.”

البا روشن است که او هنوز هم بدون علامت معنی او احساس نمی شود هر گونه علائم COVID-19 پس از تشخیص خود. (مرتبط: ستاره Idris Elba تست مثبت برای Coronavirus)

“در حال حاضر من احساس خوب” البا به اشتراک گذاشته. “من امروز صبح از خواب بیدار نمی هر گونه علائم…هنوز هم هیچ نشانه. [من] چک کردن من تب دو بار در روز. [I] احساس خوب است.”

“The Wire” بازیگر گفت که او احساس “واقعا خوش شانس” برای آزمایش به دلیل آن بوده است “بسیار بسیار سخت” برای دیگران برای دریافت آزمون.

“من که قرار بود به اطراف بسیاری از مردم با شروع این فیلم جدید” البا اعتراف کرد که منجر به او در حال آزمایش است و پس از او در تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>