هویت هند باید دست نخورده نگه داشته زمانی که شما ورزش مناسب برای سخنرانی: Ravi Shankar پراساد

توسط آنلاین میز

دهلی نو: تروریست و فاسد مردم را “حق حریم خصوصی” و این افراد نباید اجازه سوء استفاده از اینترنت, اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد گفت: در روز شنبه.

در سخنرانی خود در مراسم تحلیف بین المللی قضایی کنفرانس 2020 – ‘قضائیه و جهان در حال تغییر’, پراساد گفت: برای این کار باید اذعان کرد که افرادی که سوء استفاده از بهترین خلاقیت از نوع بشر که یکی از آنها این است که اینترنت مطرح بزرگترین تهدید.

او گفت: حق حفظ حریم خصوصی برگزار شده است به عنوان یک حق اساسی و دولت قدردانی است که اما “تروریست و فاسد حق ندارد به حریم خصوصی به این دلیل که حق حریم خصوصی به دست آورد انتقادی نسبت در پی چشم انداز دیجیتال در حال گسترش در سطح جهانی”.

“این است که در عصر اطلاعات و اطلاعات قدرت است. این است که در عصر ارتباطات و ارتباطات قدرت است” او توضیح داد.

وزیر گفت: حق حفظ حریم خصوصی حکم دیوان عالی کشور تبدیل شده است به یک فانوس دریایی در سطح جهان به عنوان آن برگزار شد که حق حریم خصوصی جریان از ماده 21 — حق زندگی و حق زندگی با کرامت است.

پراساد همچنین هشدار داد در مورد “روند شوم” برخی از مردم “رها کردن همه نیروهای انتقاد” اگر دادگاه ارائه نمی قضاوت در خط با انتظارات خود را.

“در یک دموکراسی ما خوش آمدید مخالفت ما خوش آمدید پوپولیسم. اما ما یک مشکل زمانی که پوپولیسم impinges بر این به خوبی حل و فصل اصول قانون اساسی. و پوپولیسم نیز می شود این مشکل هنگامی که آن را رد کرد و در پرطرفدار حکم می شود بزرگترین پرچم حامل از پوپولیسم” او گفت:.

با توجه به قانون اساسی پراساد گفت: روشن است که حکومت باید از چپ به کسانی که انتخاب می شوند به حکومت و آنها باید پاسخگو به مجلس را در راه های بسیاری برای تصمیمات قضایی و مردم در انتخابات است.

“اما آنچه چالش برانگیز است این است که پوپولیسم است که به دنبال به پاسخگویی بیشتر به چه نوع قضاوت باید وجود داشته باشد. من یک حامی بزرگ از رسانه های اجتماعی و آزادی است. من می دانم آن توانمند سازی است اما این (پوپولیسم) یک خطرناک ترند. قضات باید به سمت چپ به طور کامل مستقل به قضاوت. در مطابق با قانون” او گفت:.

پراساد گفت: “روند شوم (از پوپولیسم) در حال توسعه در سطح جهان” و همچنین در هند که در آن مردم را شروع کرده اند مبارزه برای نوع قضاوت آنها انتظار می رود.

“اگر یک قضاوت است و نه مطابق با آنها از بند باز کردن تمام نیروهای انتقاد,” او گفت:, و اضافه کرد که انتقاد از یک حکم می تواند قابل قبول باشد اما نخوری قضائیه مناسب نیست.

صحبت کردن در مورد جنسيت و عدالت او گفت: هند است و “افتخار” که زنان انجام می دهند تا به خوبی.

“شما می توانید بسیاری از قضات نشسته اینجا از دادگاه ها و دیوان عالی کشور از جمله رئیس قضات. نخست وزیر ما گرفته شده سرب در توانمند سازی زنان در هند توسط ‘Beti Bachao, Beti Padhao’. آموزش فرزند دختر, توسعه, دختر, کودک,” او گفت:.

Prasad, که همچنین دارای مجموعه ای از اطلاعات و فن آوری وزارت گفت: نیمی از چهار میلیون نفر مشغول به کار در بخش زنان هستند.

“ما نخست وزیر بود به اندازه کافی جسورانه به مجوز است که زنان هندی خلبان نیروی هوایی نیز پرواز هواپیماهای جنگنده و این قدردانی اخیر قضاوت دیوان عالی کشور که در آن زنان هندی مقامات ارتش داده شد حق به فرمان. من فکر می کنم این بزرگ طرح های جنسیتی توانمندسازی,” او گفت:.

اتحادیه وزیر این پذیرفته شده است که وجود چالش های قربانی از زنان و دختران جوان اما گفت دولت در پاسخ به این موضوع با ساخت rape قوانین سخت تر و ایجاد بیش از 1000 fast-track دادگاه.

“قطعا این یک کار در حال پیشرفت است. ما باید اطمینان حاصل شود که در حالی که ما جشن زنان هندی دانشمندان پیوستن به برنامه های فضایی برای مریخ, آنها همچنین باید عدالت” او گفت:.

او همچنین صحبت در مورد پول ذخیره با توجه به Aadhaar افتتاح حساب بانکی و استفاده از تکنولوژی توسط دولت است.

“بدیهی است که آن را افزایش داده است به مقدار زیادی از داده ها و اطلاعات مهم است. ما نیاز به حفظ تعادل و توازن است که ما توافق اساسی تحریم به حریم خصوصی اما در همان زمان ما باید نه کشتن نوآوری است. ما نباید کشتن استفاده از فن آوری های جدید. دادگاه های ما به رسمیت شناخته شده اند که استثنا. هند امروز تبدیل شده است و سوم بزرگترین اندازی اکوسیستم در جهان است,” او گفت:.

وزیر گفت: باید تعادل بین حقوق و وظایف و همه باید کار در یک شیوه ای است که هویت هند همچنان باقی می ماند قوی و انعطاف پذیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>