“من می خواهم آن را به بیش از شروع.’ Ginsburg می گوید آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر برای حقوق برابر متمم

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg خواست حامیان حقوق برابر اصلاح (عصر) جمعه شروع به اصلاح روند دوباره به جای احیای تصویب مبارزات انتخاباتی شده است که خفته از سال 1980s.

عدالت نظرات که چین با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انداز آمده میان اواخر شکستن تلاش برای تصویب متمم قانون اساسی تضمین حقوق برابر برای همه شهروندان بدون در نظر گرفتن جنسیت. با ویرجینیا تصویب متمم قانون اساسی در ژانویه حامیان تمدید دوران فشار می گویند لازم تعداد متحده تایید شده اند اندازه گیری.

“من می خواهم برای دیدن یک آغاز جدید” Ginsburg گفت: در طول یک رویداد در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون. “من می خواهم آن را به بیش از شروع. وجود دارد بیش از حد بحث در مورد دیر-comers.”

دادخواهی در مورد این موضوع در حال بررسی است قبل از یک قاضی دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی و ممکن است به خوبی در رسیدن به دیوان عالی کشور, ساخت Ginsburg نظر دوشنبه شب در سی غیر معمول ترین.

کنگره با تصویب مشترک با وضوح پیشنهاد این دوره در سال 1972 و به کشورهای هفت سال به تایید یا رد این متمم. سه چهارم از ایالات متحده یا 38 از 50 باید تصویب اصلاحات قانون اساسی.

زمانی که هفت سال مهلت منقضی تنها 35 متحده در حال تصویب دوران پس از کنگره تمدید مهلت توسط یکی دیگر از سه سال است. بیشتر تصويب تلاش های ثابت unavailing و پنج کشور حتی لغو خود را قبل از تصویب متمم قانون اساسی.

ویرجینیا ژانویه تصویب این دوران به دنبال نوادا در سال 2017, و ایلینوی را در سال 2018 است. دموکراتیک وکلای عمومی در این کشورها شکایت بایگان در ایالات متحده در ماه ژانویه استدلال آرشیو ملی باید خود را تشخیص دیرهنگام تصویب قرار داده و عصر به اثر. بایگان است که دولت مسئول رسمی انتشار اصلاحیه های جدید هنگامی که تمام معیارهای رسمی راضی شده است.

ملی Archives خواسته وزارت دادگستری (DOJ) برای هدایت پس از مقامات دولتی و اعضای کنگره خواسته بایگان به گواهی الحسین تصویب. واحد خبر دفتر مشاور حقوقی (OLC) تولید یک یادداشت مشاوره است که ایالات متحده نمی تواند تصویب اصلاحیه یک بار congressionally تحمیل مهلت گذشته است.

این OLC نظر به آدرس نیست این سوال که آیا ایالات متحده می تواند فسخ قبل از تصویب. Ginsburg گفت: آن را دشوار است برای ایجاد در اصل چگونه یک نفر می تواند تشخیص تصویب رسیده اما چشم پوشی recensions در سخنان پنج شنبه شب.

“یک تعداد متحده را از عراق خارج را تصویب” Ginsburg گفت. “اگر شما تعداد دفعات مشاهده اواخر وارد در سمت به علاوه چگونه می تواند به شما بی اعتنایی می گوید که گفت: ما تغییر ذهن ما هستند؟” (مرتبط: یک اموزش Bader Ginsburg کمک به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتها Emoluments طرح دعوی در دادگاه)

Justice Ruth Bader Ginsburg at the Georgetown University Law Center on February 10, 2020. (Sarah Silbiger/Getty Images)

عدالت اموزش Bader Ginsburg در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون در فوریه. 10, سال 2020 است. (سارا Silbiger/گتی ایماژ)

Ginsburg است دیرین مدافع از حقوق برابر متمم داشتن خواست تصویب آن بر این اساس که دیگر مفاد قانون اساسی را به صراحت ایجاد برابری زنان و مردان است.

“من می خواهم به من نشان می دهد که نوه برابر شهروندی قد مردان و زنان اساسی انسان حق” Ginsburg روز دوشنبه گفت:. “باید آن را سمت راست وجود دارد با آزادی بیان و آزادی دین [و] ممنوعیت تبعیض بر اساس نژاد و یا منشاء ملی.”

“اتحادیه کامل تر خواهد بود وقتی که بیانیه ساده که مردان و زنان با افراد برابر شهروندی قد و قامت بخشی از اساسی ما ابزار دولت” Ginsburg اضافه شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر