ICMR سفری sero-بررسی در سراسر همه کشورها به دو نمونه در این زمان

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: تکرار پان هند sero-نظرسنجی که برنامه ریزی شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به ارزیابی واقعی میزان Covid-19 گسترش انجام خواهد شد در هر کشور خواهد شد و باید بیش از دو برابر حجم نمونه تست شده نسبت به زمان گذشته است.

بررسی طرح ضربه زدن به تخته رسم به عنوان شورای مواجه شدید, انتقاد نگه داشتن آخرین بررسی گزارش تحت کاری ادامه داده اند برای چند هفته در حال حاضر در حال آماده شدن برای انتشار گزارش کامل آن در مجله تحقیقات پزشکی.

این sero-بررسی مهم ورزش در زمان بیماری همه گیر است که آزمون نمونه خون از تصادفی افراد در یک جمعیت برای بررسی آنتی بادی در برابر سارس CoV 2 — که تایید می کند که آنها آلوده شده اند در گذشته بوده است.

منابع گفت: تایید رسمی برای دور تازه بررسی ملی داده شد در جولای 11 و پس از آن اعضای یک گروه متخصص در نظارت و اپیدمیولوژی تحت ICMR در حال حاضر در حال کار برای توسعه فنی و اجرای طراحی مطالعه است.

این زمان متحده خواهد بود به سه دسته تقسیم بر متوسط و پایین caseload و بررسی در سه دسته انجام خواهد شد در هر دولت است. بررسی ورزش می تواند شروع در اواخر این ماه یا در اوایل ماه اوت.

“این بار ما می خواهیم به بررسی بسیار جامع تر و دقیق” یک عضو از گروه متخصص گفت: به شرط ناشناس ماندن. “این کار نیاز به منابع بسیار بیشتری هم از نظر نیروی انسانی و منابع مالی و همچنین حمایت از دولت دولت,” او اضافه شده است.

آخرین نظرسنجی انجام شده در دو بخش در مه – تا به حال لمس 65 مناطق انتخاب شده با بالا و متوسط و پایین و صفر Covid-19 caseloads در 21 کشور در بخش اول و مهار مناطق در 10 کانون ولسوالی در بخش دوم.

دولت تا کنون نشان داده است تنها یک شکل از بخش اول از این بررسی نشان داد که به طور کلی 0.73 درصد جمعیت در غیر hotspot ولسوالی پیدا شد به توان و حذف.

این به یک ایده است که تا پایان مارس به طور کلی عفونت شيوع کمتر از 1 درصد در غیر hotspot مناطق در کشور تا پایان مارس به عنوان آنتی بادی نشان می دهد نزدیک به سه هفته پس از عفونت است.

بخش دیگری از این نظرسنجی نشان داد و نه توسط مرکز اما گزارش این روزنامه نشان داد که 15-30 درصد جمعیت در بسیاری از مهار مناطق در کانون مناطق بود که در معرض ویروس.

در ضمن گزارش کامل در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده با گروه متخصص پس از بسیاری از اعضای نوشت: به ICMR DG خواستار است که در این گزارش بود در اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>