• اداره مهاجرت و گمرک (ICE) در روز پنج شنبه با صدور احضاریه با کنتیکت برای سه بیگانگان غیر قانونی که دستگیر شده بودند و بعد از آن منتشر شد با وجود یخ detainers قرار داده شده بر روی آنها.
  • هر سه از بیگانگان غیر قانونی بودند و قبلا به جرم مجرمان. یخ قرار داده شده حکم ادامه توقیف درخواست آنها بلکه به این دلیل از دولت “محراب” قوانین آنها منتشر شد به عمومی و بزرگ باقی می ماند.
  • در ابتدا یک رمان اکشن, یخ است که به طور مداوم صدور احضاریه در برابر محراب شهرها و ایالات متحده برای اطلاعات جنایی بیگانگان غیر قانونی.

اداره مهاجرت و گمرک (ICE) صادر شده و سه احضاریه با ایالت کانکتیکات در روز پنج شنبه خواستار اطلاعات جنایی بیگانگان غیر قانونی که مقامات محلی حاضر به دست و به جای آن منتشر شد بازگشت به جامعه.

یخ subpoenaed ایالت کانکتیکات دادگاه حمایت از بخش خدمات برای کسب اطلاعات در سه اتباع خارجی — همه آنها را محکوم مجرمان زندگی در ایالات متحده به طور غیر قانونی — که دستگیر شده بودند اما پس از آن منتشر شد به دلیل قوانین دولتی منع کرده است که همکاری با آژانس است.

در ابتدا یک رمان اکشن, احضاریه در حال تبدیل شدن بیشتر اقدام مشترک توسط یخ به این شدت آن مبارزه با “پناهگاه” حوزه های قضایی است.

“این مایه تاسف است که مقامات منتخب در کانکتیکات به نظر می رسد قادر به درک عمومی ایمنی تهدید مطرح شده توسط جنایی بیگانگان غیر قانونی این مقامات در حال تلاش برای سپر” تاد لیون سرپرست حوزه دفتر مدیر یخ را در بوستون گفت در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

“این همان جنایتکاران که در حال حاضر دستگیر شده و به جرم جنایت توسط دولت و/یا اجرای قانون محلی اغلب مرتکب در برابر جوامع مهاجر این مقامات ادعا می کنند به حفاظت از. با وجود این کوته بی پروا ‘محراب-برای-جنایی-بیگانگان’ سیاست های یخ را ادامه خواهد داد به استفاده از تمام ابزارهای قانونی موجود برای حفاظت از مردم است.”

Immigration And Customs Enforcement Acting Director Matthew Albence Speak On Sanctuary Policies

اداره مهاجرت و گمرک سرپرست متی Albence صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در 17 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است. (عکس توسط Scott Heins/گتی ایماژ)

در حالی که یخ نمی افشای هویت افراد سازمان را توصیف خود را در زمینه های جنایی و چگونه از آنها بهره مند از کانکتیکات “محراب” سیاست.

31 ساله هندوراس ملی زندگی می کنند به طور غیرقانونی در آمریکا به اعدام محکوم شد درجه دوم قتل نفس زیر hit-and-run حادثه در سال 2016 در دولت است. فرد منتشر شد در ماه ژانویه سال 2020 توسط ایالت کانکتیکات وزارت اصلاحات با وجود یخ حکم ادامه توقیف تسلیم در برابر او و منظور نهایی حذف توسط یک قاضی مهاجرت.

A 20-year-old ملی گواتمالا زندگی در این کشور به طور غیر قانونی دستگیر شد در دولت و به جرم سوم سرقت درجه و درجه دوم اتهام سرقت در ماه اکتبر 2019. با وجود یخ اسکان حکم ادامه توقیف در برابر او کانکتیکات وزارت اصلاحات منتشر شد او در ژانویه سال 2020 است.

نهایی فرد و یک 21 ساله دومینیکن ملی زندگی غیرقانونی در آمریکا به اعدام محکوم شد دو فقره از در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد فروش. مانند فوق مردم و فرد منتشر شد توسط ایالت کانکتیکات وزارت اصلاحات با وجود یخ حکم ادامه توقیف برای او.

هر سه این افراد باقی می ماند و این سازمان به طور فعال در حال کار برای پیدا کردن و دستگیری آنها. یخ گفت: این بیگانگان غیر قانونی تهدیدی برای عموم و به طور مستقیم متهم کانکتیکات “عمدی سیاست اثبات پناهگاه جنایی بیگانگان غیر قانونی” برای این وضعیت است.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر کانکتیکات را افتخار احضاریه.

هنگامی که تماس با Daily Caller, اخبار بنیاد سخنگوی دولت, دادگاه, پشتیبانی, خدمات, Rhonda هبرت گفت: یخ درخواست شده است فرستاده خود را به “خدمات حقوقی واحد برای بررسی.”

وقتی پرسیده شد که در مورد موضع دولت در همکاری با مهاجرت فدرال مقامات هبرت با اشاره به دولت اعتماد قانون — قانون منع مقامات از تجلیل یک نگهداری مهاجرت مگر اینکه آن را با یک حکم قضایی.

ICE Enforcement and Removal Operations (ERO) officers transfer an unauthorized immigrant with a criminal record during an Immigration and Customs Enforcement (ICE) operation in San Jose

یخ و اجرای عملیات حذف (ERO) افسران انتقال غیر مجاز مهاجر با سابقه کیفری در طول مهاجرت و گمرک (ICE) عملیات در سن خوزه, کالیفرنیا, ایالات متحده در سپتامبر 25, 2019. رویترز/کیت Munsch

رهبران “محراب” محل و ایالات متحده به طور فزاینده ای خواستار حکم قضایی برای detainers اما یخ و مهاجرت کارشناسان بارها و بارها گفته است که مورد نیاز نیست و این حکم قضایی در واقع اصلا “وجود دارد” در مورد detainers.

یخ مسائل اداری حکم detainers و آژانس معتقد است که مهاجرت و ملیت آنها را می دهد قدرت برای اجرای اداری این حکم. (مرتبط: منحصر به فرد: “من واقعا نگران’: کلانتر صحبت می کند در برابر نیویورک ضد یخ قانون)

این احضاریه علامت تشدید مبارزه بین مهاجرت فدرال و مقامات قضایی که در حال حاضر به همکاری با آنها.

یخ subpoenaed دنور مقامات در ماه ژانویه برای کسب اطلاعات در خواست بیگانگان غیر قانونی اولین نمونه از این سازمان صدور احضاریه به اجرای قانون نهاد. از آن زمان یخ نیز سیلی از شهر نیویورک یکی دیگر از بدنام “محراب” با احضاریه.

عمل در حال تبدیل شدن به یک عمل مشترک برای آژانس در پی بیشتر حوزه های قضایی امتناع افتخار خود حکم ادامه توقیف درخواست.

بسیار شبیه موقعیت خود را در detainers یخ گفت: این احضاریه به طور کامل قانونی اقدامات است.

“یخ است و نه از لحاظ تاریخی مورد نیاز خود را به استفاده از قدرت قانونی به صدور این احضاریه به دست آوردن اطلاعات از دیگر سازمان های اجرای قانون به عنوان بسیاری از سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور با میل و رغبت ارائه یخ با اطلاعات در مورد بیگانگان دستگیر و به جرائم در جهت منافع امنیت عمومی” آژانس روز پنجشنبه گفت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su