یخ Deports سابق لیبریا نیروهای امنیتی فرمانده زندگی در آمریکا

اداره مهاجرت و گمرک (ICE) در سه شنبه عودت عضو یک گروه شورشی نیروهای گروه درگیر در نقض حقوق بشر بازگشت به کشور مادری خود.

همراهی با یخ را با اجرای قانون و حذف عملیات افسران 56 ساله الکساندر Mentol Zinnah سوار یخ اخراج پرواز و تحویل داده شد به لیبریا مقامات اجرای قانون با توجه به آزادی مطبوعات از آژانس. حذف مشخص شده آخرین توجهی اخراج توسط یخ حتی در صورت یک در سراسر جهان همه گیر است که طرفدار بازگشت ترین مسافرت هوایی.

قبل از ورود در ایالات متحده Zinnah شد یک نظامی و اجرای قانون رسمی تحت رئیس جمهوری سابق لیبریا چارلز تیلور که در خدمت 50 سال حکم زندان برای نقض حقوق بشر.

یک پروب توسط ICE امنیت تحقیقات (HSI) واحد اول نشان داد که او یک عضو از ملی میهنی مقابل لیبریا یک سازمان شورشی به رهبری تیلور که متعهد تعدادی از نقض حقوق بشر از جمله کشتار آدم ربایی و شکنجه. Zinnah نیز شده بود یک عضو از لیبریا ملی پلیس و حتی به عنوان یک فرمانده در طول تیلور است.

HSI دستگیر Zinnah در سال 2017 برای مهاجرت نقض و نقض آزادی مشروط خود را به این کشور است. این لیبریا ملی تا به حال اقدام به مبارزه با اخراج سفارش.

ایالات متحده دادگاه مهاجرت سیلی Zinnah با منظور نهایی حذف در مارس 2019. او تسلیم درخواست تجدید نظر در این تصمیم اما این درخواست به ضرب گلوله کشته شد توسط هیئت تجدید نظر مهاجرت در ژانویه و درخواست خود را به آزاد شدن از زندان نیز رد کرد و در ماه فوریه است.

یخ تبلیغ آن موفقیت در از بین بردن جنایتکاران سخت از ایالات متحده است.

“از سال 2003 یخ, به بازداشت بیش از 450 نفر به صورت مرتبط با حقوق بشر نقض قانون تحت های مختلف جنایی و/یا مهاجرت اساسنامه” خواندن بیانیه ای از سازمان. “در طول همان دوره یخ به دست آمده اخراج دستورات و/سفارش جسمی خارج از ایالات متحده بیش از 1,050 شناخته شده و یا مشکوک به ناقضان حقوق بشر.” (مرتبط: Ilhan عمر تکرار تقاضا برای ممنوعیت تبعید)

این بیانیه ادامه داد: “علاوه بر این یخ تسهیل خروج اضافی 167 گونه افراد از ایالات متحده است.”

یخ تحقیق Zinnah بود با کمک آژانس ناقضان حقوق بشر و جنایت جنگی مراکز که کمک یخ توانایی “شناسایی, ردیابی و تعقیب” ناقضان حقوق بشر با استفاده از یک گروه از وکلای, عوامل, پژوهشی متخصصان و دیگران.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بیشتر شرکت های هواپیمایی برای محدود کردن پرواز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز بحران برای جلوگیری از آن اخراج فرآیندهای. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید ویزا تحریم های قبلی در ماه آوریل در هر کشوری که حاضر به اجازه اخراج شهروندان از ایالات متحده است.

رئیس جمهور با صدور یادداشت سفارش رئیس امنیت داخلی را به اطلاع وزارت امور خارجه از هر دولتی که حاضر به قبول اخراجی. ویزا تحریم آن را تقریبا غیر ممکن است برای هر کشور و شهروندان برای به دست آوردن ویزای آمریکا.

اخراج پرواز نیز ثابت شده برترین در وزارت امور خارجه تلاش برای نجات رشته های آمریکایی در خارج از کشور. این یخ هوایی عملیات خود را در بازگشت پرواز آورده اند و بیش از 1000 شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم در بازگشت به خانه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de